Łobuziaki :)

  No i kolejny Newsik :)
Dzisiaj chciałybyśmy poinformować Was, że Babylandię spotkał zaszczyt objęcia patronatem medialnym wspaniałej płyty - ŁOBUZIAKI :)
„Łobuziaki” to nowa, polska artystyczna grupa dziecięca, w której dzieci śpiewają dla dzieci. Rodzicami przedsięwzięcia są: znany holenderski producent muzyczny Jan Kisjes i jego żona Debby. Jan komponuje muzykę i pisze teksty, a Debby jest reżyserką teledysków. Uczestnicy realizowanego projektu to pewne siebie, radosne, nowoczesne i mające własne zdanie dzieciaki, które trzymają się razem. Śpiewają o swojej pierwszej miłości, przemocy na świecie, kłótniach z rodzicami, przyjaźni i o tym, że boją się ciemności – czyli o najważniejszych sprawach dla każdego dziecka. „Łobuziaki”. Czerpią z tradycji piosenki dziecięcej, zaadaptowanej do nowoczesnych standardów, zabierają najmłodszych w podróż do świata ładnych melodii i mądrych tekstów – to co odróżnia je od innych produkcji to fakt, że bohaterowie ich piosenek nie próbują udawać dorosłych, lecz opisują świat oczami dziecka.
O płycie słyszeliście pewnie już niejednokrotnie, ale jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to zapraszamy na stronę: http://www.lobuziaki.com oraz https://www.facebook.com/lobuziakicom
Premiera płyty "Łobuziaki" miała miejsce 14 maja 2012, ale od połowy marca jest ona dostępna w międzynarodowej sieci sprzedaży cyfrowej również w wersji karaoke.
 A teraz namiastka tego co znajdziecie na płycie, czyli pierwszy oficjalny teledysk grupy dziecięcej Łobuziaki pod tytułem "Gry Julki"


 

1 komentarz:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)