Kid Cars 3D - Policja

Było już o betoniarce firmy Wader, a teraz przybliżę Wam inną zabawkę tejże firmy - tor "Kid Cars 3D - Policja" :)
 
Zestaw składa się z piętrowego toru, trzech samochodzików oraz ozdobnych drzewek (do tego naklejki do obklejenia toru i samochodzików). Wszystko to wykonane jest z dobrego jakościowo plastiku, którego jak dotąd nie udało się nam uszkodzić (wielkie brawa - mój synek w tempie ekspresowym niszczy zabawki innych producentów!).

Wiek:
1+
Długość toru:
3,8 m


Plusy:
 •  wytrzymałość - tor jak dotąd (prawie dwa miesiące użytkowania) spisuje się bezawaryjnie, co jest sporym sukcesem biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doświadczenia z wszelkimi piętrowymi garażami etc.
 • rozmiar - nie dość, że tor jest dosyć spory, to w dodatku jest również szeroki. Bez problemu pasują do niego najróżniejsze samochodziki jakie mamy w domu - żaden nie jest za duży :)
 • prostota montażu - zabawkę można bardzo szybko złożyć/rozłożyć - mi samej zajmuje to tylko kilka minut. Równocześnie bez obaw można zostawić dziecko sam na sam z zabawką, gdyż montaż jest prosty, ale równocześnie tak skonstruowany, że maluch niekoniecznie sobie z nim poradzi :)
 • bezpieczeństwo - brak małych elementów, ostrych krawędzi.
 • zestaw można łączyć z innymi torami z serii Kid Cars
Minusy:
 •   rozmiar - wcześniej pisałam o nim jako o zalecie, ale faktem jest, że chwilami przeszkadzają mi gabaryty rozłożonego toru. Zwłaszcza, że mamy dość mały pokój :P
Ogólnie oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z zestawu Kid Cars 3D - Policja. Mateusz, jak każdy chłopiec w jego wieku, uwielbia samochody, a policjanci są dla niego autorytetem. Teraz bez problemu może łączyć jedno z drugim i razem ze mną bawić się w policyjne pościgi na torze :) Zabawka kierowana jest dla dzieci w wieku powyżej roku, a mój 5,5-latek ma z niej ogromną radochę, więc śmiało można uznać ją za zabawkę na dłużej. Swoją drogą - już nie mogę doczekać się testowania toru na podwórku. Jestem pewna, że piasek mu nie zaszkodzi, a pościgi na świeżym powietrzu staną się kolejną atrakcją dla mojego dziecka :)

2 komentarze:

 1. My tez mamy zestawy WADERA i zdecydowanie podpisuję się pod tym, co o nich napisałaś. Są to zdecydowanie bardzo dobre gatunkowo zabawki, o czym świadczy choćby to, że często widuję nawet i 10-11-letnich chłopców zjeżdżających z górki siedząc na tych samochodach (oczywiście mowa o tych większych modelach). Plastik wydaje się być niezniszczalny.
  I tak jak dla was - dla nas duży rozmiar raczej utrudnia nam składowanie tych zabawek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjny jest ten zestaw :) Koniecznie będę musiała postarać się o coś takiego dla Nikusia (za kilka miesięcy będzie miał urodzinki, więc może wtedy :P ) jeszcze nigdy nie miał do czynienia z takimi ulicami, wyobrażam sobie jaki byłby szczęśliwy :)

  OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)