Reniferek drewniany :)

Wiem, ze trochę poniewczasie wyskakuję Wam tu z taką dekoracją, ale okres świąteczno-sylwestrowy był dla mnie pełen przeróżnych prac i zajęć i ciężko było mi znaleźć dłuższą chwilę, aby na spokojnie przysiąść i pokazać Wam to co pokazać bym chciała ;) A zresztą taka dekoracja może sobie stać cały karnawał i wygląda pięknie. Lub też można ją sobie kupić na przyszły rok. Jestem pewna, że będzie się pięknie prezentować a jej wzór nie prędko stanie się nie modny ;)


Znacie endo. prawda? A wiecie, że oprócz ubranek dla dzieci i przytulanek produkują oni również inne rzeczy? Takie jak na przykład dekoracje? A no właśnie to również można znaleźć na ich stronie :)
Do nas trafił pewien bardzo ładny i jakże sympatyczny reniferek, powiedziałabym nawet, że to Rudolf we własnej osobie ;) Czyż nie jest podobny?


Wykonany jest on ze sklejki drewnianej, a na dodatek robiony jest on ręcznie dzięki czemu każdy egzemplarz jest z pewnością o wiele dokładniejszy, porządniejszy i co ważniejsze włożono w niego serce i własną pracę więc tym bardziej godny jest uwagi :)


 Mierzy on sobie 6 mm grubości oraz 25 cm wysokości (dostępny jest również nieco większy 30 centymetrowy). Nie jest to więc takie maleństwo, że nawet nie zauważymy go wśród naszych świątecznych ozdób, wręcz przeciwnie, prezentuje się on bardzo ładnie i z pewnością przyciąga wzrok :)Na brzuszku posiada taką ciekawą ozdobę w formie wyciętego krzyżykowego serduszka.


Jak z pewnością zauważyliście nasz renifer posiada również wielki czerwony nochalek wykonany z włóczkowego pomponika! Cudny dodatek, rewelacyjnie to wygląda. Z całą pewnością dodaje on figurce koloru oraz wesołości :) Nikodem jak tylko go zobaczył od razu stwierdził, że to Rudolf i zawłaszczył go sobie do swojego pokoju.


Takim sposobem nasz renifer stał się nie tylko świąteczną ozdobą, ale również zabawką. Dzięki temu, że wykonana jest ona bardzo solidnie i porządnie nie ma obawy o zranienie się dziecka o jakieś nierówności czy ostre krawędzi. Wszystko jest zaokrąglone i oszlifowane :) A dzięki temu, że figurka ta jest w dwóch kawałkach czyli postać renifera oraz podstawka, nie musimy się martwić, że dziecko coś w niej urwie, rozklei czy połamie. Nawet z rogami byłby tutaj duży problem, bo jest ona naprawdę mocna i twarda :) Może z oderwaniem nosa dziecko poradziłoby sobie prędzej, ale to z pewnością jedynie przy umyślnym zamiarze zniszczenia...


Moim zdaniem jest to nie tylko śliczna, ale i solidna robota. Bardzo ciekawa, świąteczna dekoracja, która ładnie prezentuje się postawiona gdzieś na widoku i wnosi do naszego domu nieco więcej świątecznego klimatu :)


Do kupienia w endo. - cena  25.90 zł  19,90 zł

3 komentarze:

  1. lubię drewniane rzeczy. renifer fajniutki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Renifer rewelacyjny !! prosty bez zbędnych ozdób...SUPER!!! Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)