Nowy Rok

No i stało się...
Minął kolejny rok i nawet nie zauważyłyśmy kiedy. 
Nasze dzieciaczki rosną jak na drożdżach, a my na szczęście w ogóle się nie starzejemy :P

A co przyniesie nam ten kolejny?
Mamy nadzieję, że same piękne chwile, mnóstwo czasu na zabawę z naszymi brzdącami, górę kreatywnych pomysłów, wiele satysfakcji z dotychczasowej i przyszłej pracy, a także jeszcze więcej tak wspaniałej współpracy jak dotychczas i tak cudownych czytelników jak Wy - kochani :)
Cieszymy się, że wciąż mamy wystarczająco dużo czasu i energii by ten blog nie zarósł pajęczyną.
Że chcecie nas czytać i spędzać z nami czas.

Ale na wspominki i podziękowania jeszcze przyjdzie czas. W końcu już wkrótce nasze urodzinki, które jak już wiecie planujemy bardzo hucznie uczcić.

Początek Nowego Roku to także szereg nowych planów i postanowień.
Oto nasze propozycje ;)

1.
BĘDĘ DBAĆ O ŚRODOWISKO!
Koniec z wyrzucaniem wszystkiego do kosza. Przecież recykling to nie tylko sposób na życie, ale także wspaniała zabawa, a na Babylandii w dziele "zrób to sam" znajdę całe mnóstwo fantastycznych pomysłów co zrobić z nie potrzebną rolką po papierze toaletowym, korkami, torebkami foliowymi itp. Wystarczy tylko chcieć :)2.
CO DZIENNIE PRZEZ MINIMUM 20 MINUT BĘDĘ CZYTAĆ MOJEMU DZIECKU KSIĄŻKI
Nie ważne czy lubię czy nie. Czy miałam/miałem ciężki dzień czy nie. 20 minut to wcale nie tak dużo, a może bardzo pozytywnie wpłynąć nie tylko na rozwój mojego maluszka, ale także na nasze relacje. Książki rozwijają wyobraźnię u dziecka, rozbudzają zainteresowania, wpływają na lepszy rozwój mózgu, a także sprawiają, że czytanie jest w przyszłości przez dziecko pozytywnie kojarzone dzięki czemu maluchy mają większe chęci do nauki. A literatura dla dzieci jest teraz takk bardzo urozmaicona, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.


3.
POŚWIĘCĘ WIĘCEJ CZASU NA ZABAWĘ Z MOIM DZIECKIEM
Nie ważne jak dużo bawiliśmy się do tej pory, tak spędzonego czasu nigdy nie jest za wiele. Przecież jest całe mnóstwo rzeczy, które można robić wspólnie... A przecież zawsze, gdy zabraknie mi pomysłu do zabawy mogę zajrzeć na Babylandię do działu "zabawy" i odnaleźć  całą masę pomysłów na każda okoliczność. W domu i na powietrzu, edukacyjne i plastyczne, z wodą, światłem czy z muzyką... Do wyboru do koloru!


4. 
ZADBAM O KONDYCJĘ FIZYCZNĄ MOJEGO ŁOBUZIAKA
Bo sport to zdrowie i przy okazji wspaniała zabawa! Tak spędzony wspólnie czas na pewno korzystnie wpłynie również na nasze zdrówko :)


5.
BĘDĘ ĆWICZYĆ UMYSŁ Z AKADEMIĄ UMYSŁU!
Bo nie ma lepszego sposobu na to, by zachęcić do działania nie tylko szare komórki naszych brzdąców, ale także i nasze. Czas spędzony przy komputerze nie musi być czasem straconym. A podczas wspaniałej zabawy możemy się również uczyć i ćwiczyć nasz umysł. I jak zwykle, niezmiennie w tym celu gorąco polecamy programy Akademii Umysłu :)6.
BĘDĘ KUPOWAĆ SPRAWDZONE PRODUKTY
Od nowego roku przestane kupować kota w worku. Zanim pobiegnę do sklepu po kolejną zabawkę, które moje dziecko po kilku dniach rzuci w kąt - najpierw sprawdzę jej opinię w sieci. Tu pomocne mogą być opinie mamusiek z Babylandii ;)


7.
BĘDĘ KUPOWAĆ POLSKIE PRODUKTY
Dość z "chińszczyzną" zalewającą nasz rynek. Odzież wyprodukowana w Polsce wcale nie jest droga, a na pewno jakościowo bije tamte na głowę!


Hm... to by chyba było na tyle.
Może ktoś z Was dopisze któryś z tych punkcików do swojej listy noworocznych postanowień? Najlepiej wszystkie ;)

A na zakończenie życzymy Wam kochani
12 miesięcy zdrowia,
53 tygodni szczęścia,
8760 godzin miłości,
526600 minut pogody ducha 
oraz
31536000 sekund wspaniałej zabawy!

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2014 Roku!!!2 komentarze:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)