Laurka dla gadżeciarza ;)

Wiadomo, że prezent powinien być odpowiednio dopasowany do osoby, którą chcemy obradować. Powinniśmy wziąć pod uwagę upodobania tej osoby i starać się sprostać jego/jej oczekiwaniom. Więc wg. nas laurka także powinna być wykonana z myślą o tym, co osoba, której chcemy ją podarować lubi. Dziś więc kartka dla Alicji taty. Może nie tyle gadżeciarza, co komputerowca. A więc do dzieła!

Potrzebujemy:
- kolorową kartkę z bloku technicznego,
- białą kartkę papieru,
- czarny cienkopis,
- klej i nożyczki,
Oczywiście kartkę z bloku technicznego składamy na pół. Z białej kartki wycinamy małe kwadraciki i prostokąciki i na każdym z nich dziecko rysuje różne elementy, które znajdziemy na klawiaturze komputera czy laptopa. Oczywiście nasza klawiatura nie musi w pełni odwzorować tę prawdziwą, ale chociaż przypominać. Pamiętajmy, że to tylko zabawa :)


 Następnie wszystkie elementy przyklejamy wewnątrz naszej kartki.


Również z białego papieru wycinamy literki, które przykleimy na "stronie tytułowej" naszej laurki. U nas Alicja wymyśliła "Laptop taty" :) A po ich przyklejeniu postanowiła je ozdobić :)


No tak, ale skoro to laurka, to gdzie życzenia? No oczywiście! Na monitorze! Tak więc wycinamy jeszcze biały prostokąt, na którym nasz maluch może zaszaleć. Rysować, pisać życzenia... Co tylko przyjdzie my do głowy!


Nasz gadżeciarska laurka wyszła tak. Jak Wam się podoba? :)


 Tatuś Alicji był zachwycony :)
4 komentarze:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)