Suszarka do naczyń z akcesoriami

Jeszcze przed Bożym Narodzeniem do naszego domu dotarła zabawka z firmy 

Jest to suszarka do naczyń wraz z akcesoriami  
(25 elementów).
Jak wiecie mam w domu małą dziewczynkę, która aż piszczała, gdy zobaczyła ten zestaw. Choć moje dziecko już miało talerzyki i kubeczki do zabawy, radość była niesamowita. Tamte produkty nawet nie ma co porównywać z tymi, które dostałyśmy teraz. 

ZESTAW ZAWIERA:
4 talerzyki - 14,0 x 14,0 cm
4 spodeczki - 10,0 x 10,0 cm
4 kubeczki - wys. 5,0 cm i średnica 10,0 cm
4 łyżeczki - 10,0 cm
4 noże - 13,0 cm
4 widelce - 12,5 cm
suszarkę do naczyń - 30,0 x 30,0 x 7,0 cm

WIEK:
1+

ROZMIAR OPAKOWANIA:
30,0 x 30,0 x 9,0 cm

PLUSY:
  • podobnie jak przy innych zabawkach tej firmy - ten zestaw jest zrobiony z bardzo trwałego i solidnego plastiku. Jest odporny na zgięcia, nadepnięcia ;), zarysowania podczas krojenia dziecięcym nożykiem. Powiem szczerze, że ktoś musiałby się naprawdę solidnie napracować, by te naczynia zniszczyć, bo przy normalnym użytkowaniu nie ma szans.
  • kształt naczyń, a szczególnie talerzyków jest bardzo "modny". Moja córeczka cieszy się, że ma zastawę jak "te śliczne talerzyki cioci Ani" :)
  • zestaw jest dosyć spory - widać to zresztą w miejscu gdzie wymieniałam skład zestawu - podałam  tam wymiary :)
  • naczynia mogą być wykorzystywane do spożywania prawdziwych posiłków, gdyż posiadają wszelkie wymagane certyfikaty!!!
  • naczynia mogą być używane w mikrofalówce i zmywarce do naczyń

MINUSY:

  • suszarka do naczyń nie ma podstawki. Dla nas to było utrudnienie, gdyż moje dziecko po imprezie koniecznie musiało posprzątać, a potem obowiązkowo sama chciała pozmywać. Dostała więc miseczkę z wodą i gąbkę, a pod suszarkę musiałam podłożyć ręczniczek, by woda w niego wsiąkała.

U nas odkąd Alicja ma ten zastaw w naszym domu niemal codziennie odbywają się przyjęcia. Najczęściej dla Alusinych zwierzaków :)


Musze przyznać, że to fantastyczna zabawa. Mała od początku do końca wszystko robi zupełnie sama. Może to śmiesznie zabrzmi, ale ta zabawka w pewnym  sensie jest dla nas zabawką edukacyjną. Ponieważ, podczas zabawy mała nauczyła się po której stronie talerza powinien leżeć nóż, a po której widelec, z której strony należy podchodzić do swojego gościa siedzącego przy stole by np. nalać mu herbaty. To taka zabawa plus nauka savoir vivre :P


A ponieważ Alicja zazwyczaj na swoje przyjęcia zaprasza zwierzaki, z ogromną przyjemnością chwali się, że potrafi bezbłędnie wymieniać jakie smakołyki nadają się dla którego z nich.Zestaw naczyń z suszarką firmy WADER jest rewelacyjny i myślę, że będzie nam służył bardzo długo :)


GORĄCO POLECAM!!!


2 komentarze:

  1. Witam, Nie jestem zwolenniczką plastikowych zabawek,ale moja Dziewczynka dostała w prezencietaki zestaw. Jest fantastyczny, tak się bawimy jak wy, oczywiście razem z nami wszystkie lale i misie. Zasady zachowania przy stole świetnie się komponują w zabawę, Polecam i wykorzystam podpowiedż z suszarką, my też zmywamy.

    OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)