Rybka z klockami Fisher Price

Swego czasu Mateusz dostał od chrzestnej rybkę z klockami Fisher Price. Zabawka jest dosyć spora i kolorowa. Do zestawu dołączone są 4 klocki z takimi mini-zabawkami w środku, które przez prostokątny otwór na górze wrzuca się do rybki. Aby wyjąć klocki wystarczy otworzyć pyszczek rybki i gotowe :) Poza tym rybka gra 4 wesołe melodyjki i poręczny uchwyt, więc można wszędzie ją ze sobą zabierać.
Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Cena: około 60 zł
Zalety: 
Dzieci bardzo interesują się wnętrzem klocków, więc chętnie się nimi bawią. Melodyjka też jest ok. Jednak dla mnie największym plusem jest trwałość zabawki - nasza rybka już nie raz obijała się o ścianę, spadała ze stołu, a nawet przeżyła wakacje w piaskownicy.
Wady: 
Zabawka dosyć szybko się nudzi, bo ile można wrzucać do środka 4 te same klocki, które na dobrą sprawę różnią się tylko wnętrzem? Poza tym za tę cenę można było spodziewać się czegoś więcej...
Moja ocena to 3/5. Jeśli już chcemy kupić dziecku zabawkę z klockami Fisher Price to o wiele lepiej jest zainwestować w "Garnuszek na klocuszek" polecany przez Martę mamę Nikusia...


2 komentarze:

  1. Potwierdzam, my mamy podobną żyrafkę i też córce bardzo szybko się znudziła, a młodszy synek nawet na nią nie spojrzał mając w zasięgu ciekawsze zabawki starszej siostry.
    Za 60zł można kupić duplo i bawić się nim przez min.3 lata

    OdpowiedzUsuń
  2. My tez mamy żyrafkę.
    Myślę że żyrafka jest super dla dzieci które dopiero odkrywają że można wrzucać coś do czegoś i sprawić by grała melodyjka... zabawka na pewno "wystarczy" na krócej niż garnuszek na klocuszek, bo ten rozwija się razem z maluchem. Najpierw wrzucanie i melodyjka (jak w żyrafce) a potem wraz ze wzrostem umiejętności dopasowywanie klocuszków do otworów. Natomiast na etapie "wrzucania" moje dziecko i jednej i drugiej zabawce poświęcalo tyle samo czasu.

    OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)