Garnuszek na klocuszek

Dziś przedstawiam wam zabawkę,która jest z nami już od pawie dwóch lat i nadal wygląda jak nowa :) I nie dlatego,że jest tak rzadko używana,ale dlatego,ze jest naprawdę bardzo trwała.

Jest to Garnuszek na klocuszek firmy Fisher Price.


Opis: Interaktywna zabawka z serii Laugh & Learn™, której celem jest nauka poprzez zabawę. 
Potrafi zająć malucha na długo. Łączy najlepsze cechy zabawek manualnych i rozwijających zdolność myślenia. Uczy liczb i rozpoznawania kształtów. 
Dziecko wkłada do odpowiednich otworów klocki, a garnuszek w nagrodę śmieje się i mówi, jaki mają kształt i jakie znajdują się na nich cyfry. Zabawka rozpoznaje moment, gdy dziecko wkłada do wnętrza rączkę lub klocki i wygrywa wesołe piosenki. W komplecie znajduje się uśmiechnięty magiczny garnuszek, pokrywka i 5 klocków w różnych kształtach.

Wymiary: 27x17,5x28cm 
Wiek: od 6 miesięcy
Cena: od 80zł - 130zł

U nas od początku sprawdzał się idealnie i Nikuś do teraz uwielbia się nim bawić i nawet często to robi :) Bardzo lubię zabawki Fisher Price chociaż ceny zazwyczaj są dośc wysokie, jednak uważam,że warto wydać te kilkadziesiąt złotych na coś co posłuży bez szwanku przez bardzo długi czas. Nasza zabawka ma już sporo czasu, a wciąż wygląda i działa jak nowa :)


Oczywiście polecam i daje 5/5 :)))4 komentarze:

 1. Fisher Price robi na prawdę super zabawki :)
  My mamy taką rybkę do wrzucania klocków i chociaż już nie raz Mateusz rzucił nią o ścianę albo zabrał ze sobą do piaskownicy, to po rybce dalej nie widać, że ma już ponad 4 lata :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie wszystkie zabawki tej firmy lubię, bo niestety są one potwornie ciężkie!!! Ale rzeczywiście są bardzo trwałe. Ta zabawka jest super, Alicja też lubi się nią bawić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wlasnie chce taka kupic Amelce!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja, podobnie jak Anie, nie wszystkie zabawki Fischer Price lubię ale ta jest super. My nie mieliśmy ale Oliwier bawił się u kolegi :)

  OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)