Ręką dziecka

Dziś chciałam Wam polecić książkę, którą ja jestem naprawdę zachwycona. Bo to nie tylko ciekawa atrakcja dla dziecka, ale także wspaniała pamiątka. Pierwszy raz spotkałam się z tego typu pamiętnikiem i naprawdę książka ta w mgnieniu oka podbiła moje serce. A jest to kreatywny pamiętnikwydawnictwa

A w środku? Nie znajdziemy miejsca na wspomnienia czy wklejanie zdjęć. Nie zapiszemy w nim najważniejszych chwil z naszego życia, a ni nie zarejestrujemy postępów w rozwoju naszego malucha. Za to jest tam całe mnóstwo różnego rodzaju zadań i miejsc na twórczość naszego brzdąca!

Autorzy tej publikacji zadbali by była to pozycja interesująca dla dziecka w każdym wieku. Jest tu wiele poleceń, które rozwijają wyobraźnię naszego maluszka, a także miejsce na twórczość własną. A każde zadanie zamieszczone w ksiązce jest oparte na jakimś tekście, opowiadaniu czy wierszyku. Wierzcie mi, że zabawa z tą książeczką jest naprawdę fantastyczna.


Z tej książki może korzystać jedno dziecko lub kilkoro. Bowiem pod każdym dziełem jest miejsce by wpisać datę jego stworzenia oraz imię małego artysty. Bez kłopotu zatem zapamiętamy kto i kiedy stworzył ów dzieło.  

Ten nietypowy pamiętnik nie zachowa jak nasze dziecko wyglądało, co lubiło robić czy jak się rozwijało. Za to dzięki niemu każdy rodzic może zachować jaką dziecko miało fantazję i jakie zdolności :)


Ja jestem zachwycona, a jeśli chcecie poczytać więcej na temat tej książki zapraszam >>TU<<

Autor: Monika Szostak, Karol Wajner, Monika Kiełtyka
Wydawnictwo: HARMONIA
Ilość stron: 64
Format: 22,5x22,5
Cena: 18,90 zł (dostępna >>TU<<)
POLECAM!!!

4 komentarze:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)