Muppety

Jakiś czas temu byliśmy z Alicją w kinie. To już nie pierwsza taka nasza wycieczka i pewnie nie ostatnia. Mała lubi takie nasze wypady. A tym razem postanowiliśmy wybrać się na MUPPETY. Mama z tatą miała okazje powspominać, a Alicja poznać bohaterów z dzieciństwa jej rodziców. Film szybko przypadł do gustu mojego dziecka. Nasza Ala najbardziej chyba polubiła Kermita :)

Ale nie o tym chciałam pisać. Planowałam dziś polecić Wam kolejną książeczkę ze znanej Wam już serii "czytaj i słuchaj" wydawnictwa 


,o której pisałyśmy już kiedyś >>TUTAJ<<


Jak widać seria stale się powiększa i co najważniejsze, wśród wielu książek polecanych przez wydawnictwo znaleźć możemy sporo nowości. Najlepszym dowodem jest chociażby ta - Muppety.


To ciekawa pozycja w biblioteczce malucha i każdego miłośnika tych przesympatycznych kukiełek. Podobnie jak inne książki z tej serii, tutaj także znajdziemy opowiadanie wraz z licznymi zdjęciami z wyżej wspomnianego filmu. A co najważniejsze, do tej lektury dołączona jest również płyta z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi z filmu. Możemy zatem czytać ją naszym dzieciaczkom lub wraz z nimi śledzić losy bohaterów słuchając płyty :)


Bardzo lubię tę serię i choć mamy już kilka pozycji na swoim koncie to i tak wciąż nam mało. Muppety to kolejna książeczka, która bardzo nam się podoba i na pewno nie raz do niej wrócimy.


Cena: 18,49zł
Ilość stron: 50

Nasza ocena 5/5 
POLECAMY!PAMIĘTACIE O NASZEJ ZABAWIE :) ?


Obserwujcie, bo już za momencik 200 tysięcy wejść :)
Bądźcie czujni i szybciutko przyślijcie nam zdjęcie, jeśli to właśnie Wy załapaliście się na tą okrągłą liczbę :)


1 komentarz:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)