Szkoła Księżniczek


UWAGA! UWAGA!

Już 3 maja 2014r. Disney Channel rozpoczął emisję drugi sezon „Szkoły Księżniczek”!


W miniserialu tym fanki Księżniczek Disneya w magiczny sposób spotykają wróżki, które pomagają im przyswoić umiejętności ich ulubionych postaci.
 Będziemy mogli podziwiać między innymi naukę pływania synchronicznego w odcinku inspirowanym filmem o Ariel, lekcję śpiewu w części opartej na historii Aurory i organizowanie przyjęcia-niespodzianki dla przyjaciół w odcinku z Tianą. 


Wszystko odbywa się w zaczarowanej, baśniowej atmosferze, na pograniczu marzeń i rzeczywistości, gdzie wszystko jest możliwe. Miniserial „Szkoła Księżniczek” inspiruje dziewczynki do poszukiwania w sobie ukrytych talentów i spróbowania swoich sił w różnych dyscyplinach oraz pomaga im zrozumieć, że wewnętrzne wartości są tak samo ważne jak zewnętrzny blask.

 
Wraz z emisją kolejnych odcinków na stronie internetowej disney.pl/szkola-ksiezniczek-2 będą pojawiać się inspirujące zadania. Po prawidłowym ich wykonaniu będzie można ściągnąć i wydrukować odznaki, świadczące o przyswojeniu danej umiejętności.


Na koniec na stronie pojawi się egzamin końcowy, po zdaniu którego dziewczynki otrzymają internetowy Dyplom Szkoły Księżniczek Disneya.

Emisja odcinków:
3-9 maja – Ariel
10-16 maja – Anna z Krainy Lodu
17-23 – Kopciuszek
24-30 – Aurora
31-6.06 – Roszpunka
7-13 – Bella
14-20 – Tiana
21-27 – the best of J


2 komentarze:

  1. Świetny pomysł. Bo prawie każda dziewczynka marzy, by zostać księżniczką:) To pierwszy krok do realizacji marzeń.

    OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)