Super Panda - nakładka na kask - WPIS GOŚCINNY :)

Za naszym pośrednictwem jedna z naszych czytelniczek - Pani Małgorzata Pyzik - otrzymała do testów wspaniałą nakładkę na kask dla swojego synka od firmy MAMIDADI. Dzisiaj relacja i kilka zdjęć z testów :)


Ostatni wyjazd poza miasto  udało nam się połączyć z testowaniem nakładki na kask narciarski dla dzieci, którą otrzymałam od mamidadi.pl


Nasza była biało-czarna jak głowa ślicznej pandy. Uszyta jest z bardzo miękkiego materiału, typu polar, podszytego gumką, dzięki czemu szybko i wygodnie nakłada się na kask narciarski. Z tyłu jest wygodne zapięcie dzięki czemu można bez problemu ubrać gogle.  


Mój siedmiolatek najpierw się obruszył, że on z nią na kasku nie będzie jeździł, ale jak tylko założył na głowę, to potem z kolei w ogóle nie chciał ściągnąć :) Jest to świetna sprawa , zwłaszcza przy orczyku gdzie jest dużo dzieci. Co prawda nam śniegu poskąpiło ale synek był z daleko widoczny na bardzo dużym obszarze. Dodatkowym atutem było to, że nakładka ta powodowała uśmiech na twarzy praktycznie każdego mijającego turysty. Czyli – poprawia humor :) 


My niestety testowaliśmy ją tylko na bryłach lodu i resztkach śniegu ale uważam, że idealnie sprawdzi się na stokach. Dzieci z reguły mają wielokolorowe kolorowe kombinezony, i naprawdę nieraz ciężko wzrokowo szybko znaleźć swoje dziecię. Tu jednak uszy pandy widać z daleka !! Polecam wszystkim nie koniecznie jeżdżącym na nartach , sprawdzi się równie dobrze przy zjazdach na sankach czy desce ( również deskorolce :)) sprawdzone :))

Małgorzata Pyzik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)