Kalendarze spersonalizowane :)

Wiemy, że zaraz będzie już marzec, że ludzie w tym czasie raczej o kalendarzach już nie myślą. Ale może akurat ktoś nie ma jeszcze porządnego kalendarza? Albo marzy mu się taki spersonalizowany? Albo nie ma pomysłu na przykład na prezent dla kogoś? A może ten ktoś jest bardzo sentymentalny i lubi takie zdjęciowe pamiątki :) ? Możliwości jest wiele, więc może akurat zainteresuje Was to co dzisiaj chciałybyśmy Wam pokazać :)


Kalendarzy na rynku jest mnóstwo. Przeróżne formaty, wzory, obrazki, czcionki. Ale naszym zdaniem nie ma nic piękniejszego od takiego spersonalizowanego kalendarza gdzie każdy miesiąc zaszczyca nas jakimś pięknym wspomnieniem, gdzie z każdej kartki zerkają na nasz nasze dzieciaczki (przynajmniej w naszym przypadku tak właśnie jest). Dzięki firmie Małe Studio do naszego domu zawitały właśnie dwa takie piękne kalendarze... To nic, że mamy zaraz koniec lutego, w końcu przed nami jeszcze 10 miesięcy w czasie, których te właśnie kalendarze z pewnością nie raz nam się przydadzą :)


Z przyjemnością zaprezentujemy Wam te, które wybrałyśmy dla siebie. A wybór był naprawdę spory ponieważ w ofercie tej firmy jest dostępnych wiele wzorów :)


Jeśli jesteście ciekawi co o nich myślimy - czytajcie dalej!
Podamy Wam kilka bardzo istotnych zalet, które koniecznie musicie poznać ;)


1. Bardzo wyraźne zdjęcia - naszym zdaniem jest to bardzo ważne, w końcu na tym polega urok takiego kalendarza. Zdjęcia są identyczne jak te, które przesyłamy, nie są ani ciemniejsze, ani jaśniejsze. Wszystko zależy oczywiście od nas, od tego jaka będzie rozdzielczość wysyłanych fotek, czy będą ostre, jasne itd. Nasze są wyraziste i mają żywe, ładne kolory :)


2. Strony są dosyć grube - to również jest plusem, nie wiem jak wy, ale my mamy zamiar nie tylko mieć w użytku te kalendarze przez rok. Potem zostaną one u nas na pamiątkę, już teraz często są przeglądane, a z całą pewnością kartki będą musiały wytrzymać jeszcze bardzo wiele przekładania. Mocne strony to podstawa ;)


3. Papier jest śliski i błyszczący -  kolejny plus, dzięki temu, że kartki są śliskie nie ulegną one pobrudzeniu podczas tego częstego oglądania i podziwiania ;) A błyszczący papier daje śliczny efekt...


4. Daty są przejrzyste i czytelne - mimo, że nie ma tutaj specjalnych miejsc do zapisywania czegoś przy wybranej dacie to nic nie szkodzi. Poszczególne liczby mimo wszystko umieszczone są w pewnych odstępach. Dzięki temu wszystko jest przejrzyste, nie zlewa się w jeden wielki bałagan, a na dodatek spokojnie można zaznaczyć wybraną datę i nawet dopisać jakąś krótką wiadomość dla przypomnienia ;)


5. Zaznaczone święta - w kalendarzu Ani zaznaczone na czerwono są zarówno niedziele jak i niektóre ważniejsze święta. Bardzo przydatne ;) W kalendarzu Marty co prawda nie ma czegoś takiego, ale wierzcie, że mimo wszystko nie jest to niezbędne ;)6. Kolorowa i różnorodna czcionka - w zależności od wyboru wzoru dostępne są różne czcionki. Marta wybrała taki gdzie wszystko zapisane jest na zielono (w końcu to jej ulubiony kolor) :) Ania natomiast ma niebieskie miesiące, czerwone święta i czarne zwykłe dni ;)


7. Wybór okładki - bez względu na to jaki wzór kalendarza się wybierze, okładkę można dobrać do tego zupełnie inną, taką jaka nam najbardziej się podoba. Marta wybrała na okładce wszystkie 12 zdjęć zamieszczonych w kalendarzu, Ania natomiast  wybrała takie dwa kółeczka, a w nich zdjęcia jej dziewczynek :)8. Metalowa zawieszka i całość na sprężynie - strasznie nie lubimy kalendarzy, które mają tylko dziureczkę i na tym trzeba je zawieszać. Nie jest to tak mocne i trwałe jak metalowe zawieszki. A kartki na sprężynie? Bardzo to wygodne więc kolejny plusik ;)


9. Edycja zdjęć - jeśli tylko klient tak sobie życzy firma ta dokona edycji jego zdjęć, wprowadzi korektę, dorobi jakiś napis itd. My akurat nie korzystałyśmy z tego, ale mimo wszystko fajny pomysł, prawda?


10. Akceptacja projektu - zanim kalendarz zostanie wydrukowany i przesłany do klienta, dostajemy zdjęcia z wizualizacją, aby sprawdzić czy tak nam się podoba, czy może zostać. Kolejny plus, np my skorzystałyśmy z tego i poprosiłyśmy o przestawienie kilku zdjęć ;)


11. Niska cena - wydawać by się mogło, że coś tak ślicznego będzie droższe, a tu proszę, cena naprawdę przystępna :)


12. Bardzo miły i dobry kontakt - to tak na koniec choć przecież jest to bardzo ważne, prawda? Niezwykle miły kontakt z tą firmą, ekspresowe odpowiedzi, bardzo szybka realizacja. Naszym zdaniem za to wielki plus!


Napisałyśmy już chyba wszystko co tylko było możliwe. Zresztą wszystko widać doskonale na zdjęciach, których jak zwykle u nas nie brakuje :) My jesteśmy bardzo zadowolone więc z czystym sumieniem możemy polecić Wam te kalendarze. Warto zajrzeć na stronę allegro tego producenta ponieważ jest ich znacznie więcej niż te nasze dwa przykładowe :)

Cena: 25 zł 

5 komentarzy:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)