Klinika dla pluszaków

Jeśli Wasze dzieci lubią oglądać 


to z całą pewnością znacie serial "Klinika dla pluszaków", w którym sześcioletnia Dośka w swojej podwórkowej klinice z powodzeniem leczy wszystkie pluszowe maskotki i inne zabawki z sąsiedztwa. Losy tej przesympatycznej małej Pani Doktor maluchy w różnym wieku śledzą z ogromną przyjemnością. Serial ten od września 2012r. cieszy się bardzo dużą popularnością, znajdując się na liście trzech najchętniej oglądanych seriali na kanale we wszystkich przedziałach wiekowych! I wiecie co? Wcale nas to nie dziwi. Bo przygody Dośki są naprawdę bardzo ciekawe. A zarówno bohaterkę tego serialu jak i jej małych pomocników oraz pacjentów po prostu nie da się nie lubić :)

Jeśli szukacie bajek dla swoich pociech, które oprócz rozrywki uczą je czegoś pożytecznego, to także w tym przypadku nie będą zawiedzeni. „Klinika dla pluszaków” podkreśla znaczenie poczucia wspólnoty oraz niesienia pomocy wszystkim, którzy są w potrzebie. Ma na celu rozwijanie u najmłodszych umiejętności społecznych i emocjonalnych, a także zachęca do samodzielnego myślenia oraz dokonywania wyborów moralnych i etycznych. Doktor Dośka przekazuje małym widzom pomocne wskazówki o tym, jak dbać o codzienną higienę i zdrowie, jak troszczyć się o innych, a rodzicom radzi, jak zmniejszyć strach ich dziecka przed wizytą u lekarza :)

Ale, nie wiem naprawdę po co my Was zachęcamy do oglądania tego serialu. Jesteśmy pewne, że same chętnie włączacie dzieciaczkom Disney Junior, gdy akurat jest emitowana "Klinika dla pluszaków". A jeśli nie, to czas najwyższy to zmienić!

A na koniec - wspaniała wiadomość!

Już w niedzielę 2 lutego o 8:50 premiera drugiego sezonu hitowego serialu


Więcej informacji można znaleźć na stronie dedykowanej serialowi:
http://www.disney.pl/disney-junior/brand/kilinika-dla-pluszakow.jsp 

Jeśli chcesz wiedzieć, co dzieje się w The Walt Disney Company Polska, odwiedzaj naszego Twittera: https://twitter.com/DisneyPolska

W pierwszym odcinku nowego sezonu, Dośka i jej zabawki bawią się w parku. Spotykają tam małą dziewczynkę, która jest bardzo smutna, ponieważ jej zabawkowy przyjaciel popsuł się. Dośka próbuje pomóc, ale nie ma swojego zestawu lekarskiego. To pierwszy raz, kiedy mała lekarka nie może uratować zabawki. Dziewczynka postanawia więc, że razem z tatą zbudują klinikę na kółkach, żeby mogła leczyć swoich pacjentów również poza kliniką.


Zapraszamy!!!

Ps. Mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę. Ale potrzymamy Was w niepewności do jutra ;)

*Materiały otrzymałyśmy od Disney Junior :)5 komentarzy:

 1. Dusia ostatnio na stronie Disney znalazła tą bajkę i bardzo jej się spodobała... ale tam tylko urywki są niestety :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Disney uwielbiam. :) Więc pewnie ten program będzie u nas na okrągło za jakiś czas. Na razie Młody lubi najbardziej reklamy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja Amelka przepada za tą bajką :)

  OdpowiedzUsuń
 4. jedna z ulubionych bajek Amelki

  OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)