Dzień z księżniczką

Jak wiemy książeczek dla dzieci jest wiele. Obecnie rodzice często patrzą na to, by lektura dla ich pociech dawała nie tylko odrobinę rozrywki, ale również by sprawiały, że maluchy podczas tej  zabawy uczą się czegoś pożytecznego. To dobre rozwiązanie, ale czasem warto zatrzymać się także przy publikacjach, które służą wyłącznie do zabawy :)

Ja dziś zaprezentuję Wam książeczkę, którą moja Alicja bardzo polubiła, a która jest jedynie świetną zabawką dla dziecka. Mowa o:
"Dzień z księżniczką"
Zabawa magnesowa wydawnictwa  OLESIEJUK

Jest to typowa lektura dla dzieci, przy której maluchy mają się jedynie dobrze bawić. Na 10 stronach książki jest bardzo niewiele tekstu, a większość to po prostu wskazówki służące do zabawy. W zestawie są bowiem  dołączone magnesy. Jest ich 16 i należy ja przyczepiać w różne miejsca na kolorowych strony bajeczki. 


Jednak w wielu przypadkach treść nie wskazuje jednoznacznie gdzie jaki magnes powinien się znaleźć, więc sposobów na zabawę jest bardzo wiele. Wszystko zależy od fantazji naszego dziecka :)


Ta lektura nie jest gruba i jak już wspomniała, wcześniej, nie służy do celów edukacyjnych. Jest to typowa książeczka zabawka, która z całą pewnością spodoba się naszym dzieciaczkom.

Dodam także, że dołączone magnesy mają w książce swoje miejsce dzięki czemu na pewno ich nie pogubimy, a także nie mamy kłopoty z miejscem ich przechowywania.

Oprócz tego dostępne są również inne wersje tej książki: "Dzień na budowie", "Dzień na wsi" i "Dzień w zoo" zatem każdy znajdzie coś dla siebie :)


Mojej córce się podoba, zatem daję 5/5 i polecam :)

1 komentarz:

  1. Coś fajnego :) U mnie na blogu niedługo pojawi się recenzja ,,Dzieci gotują" też fenomenalna książeczka, która przez zabawę uczy gotować prościutkie dania, a ile daje Dzieciakom radości ;)

    OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)