Zawód mama

W dzisiejszych czasach życie z jednej pensji nie jest łatwe. Zatem każda mama prędzej czy później styka się z problemem pogodzenia roli mamy z gospodynią domową i pracownikiem. Jedne z nas pragną jak najszybciej wrócić do pracy i realizować się zawodowo, inne  wracają bo muszą. Różnie to się układa, rożne mamy charaktery i priorytety. Najważniejsze jednak jest to, bo ten powrót był korzystny dla wszystkich. By mama spełniała się zawodowo i czuła się szczęśliwa. Bo jak wiemy szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. A więc aby osiągnąć taką harmonię warto czasem sięgnąć po sprawdzoną pomoc :)

W tym przypadku polecamy bardzo ciekawy portal:


Portal zawodmama.pl jest skierowany do aktywnych Mam, chcących łączyć wychowywanie dziecka z pracą zawodową. Witryna promuje elastyczne formy zatrudnienia - jest bazą ofert pracy (zdalnej, elastycznej, telepracy) oraz profili Mam będących na urlopie macierzyńskim, bądź wychowawczym, pragnących powrócić na rynek pracy po przerwie spowodowanej urodzeniem dziecka. Ideą serwisu jest pomoc właśnie takim osobom, szukającym dodatkowej pracy. Na stronach serwisu każda Mama znajdzie ponadto ciekawe porady (również prawne), artykuły, a także informacje o interesujących wydarzeniach, związanych zarówno z ich życiem zawodowym, jak i rodzinnym. 

Portal zawodmama.pl swoją premierę w Internecie miał 26 maja 2010 r. Pomysłodawcą, założycielem oraz administratorem strony jest Natalia Michałek - z wykształcenia i zawodu informatyk, doktorantka na UG, a prywatnie żona i mama 2 córek.

Polecamy!!!

 

1 komentarz:

  1. ciekawa strona, dzieki za namiary :)

    OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)