Śpiewaki Słodziaki

Jakiś miesiąc temu w naszym domu pojawiła się zabawka z serii "Śpiewaki Słodziaki" wyprodukowanej przez Fisher-Price i przeznaczonej dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.

Zabawka ta dostępna jest w kilku kolorach, każdy pluszak ma inny kształt uszu i łapek oraz inny głos. Dźwięki zaczyna wydawać po naciśnięciu łapki lub brzuszka, a przy śpiewaniu - otwiera buzię.
Śpiewak posiada trzy tryby zabawy: gaworzenie, śpiewanie własnej piosenki albo śpiewanie w idealnej harmonii z pozostałymi pluszakami z rodziny.

zdjęcie ze strony producenta
Muszę przyznać, że nasz Słodziak wygląda super - żywe kolory, pocieszna mordka. Swoim śpiewem rozśmiesza zarówno mnie jak i moją mamę.

Ale...

Mateusz nie jest nim w ogóle zainteresowany - bawił się nim może 2 albo 3 razy.
Trzyletnia córeczka sąsiadki tak się go boi, że na sam jego widok (i dźwięk) wpada w płacz.
Na dłuższą metę słuchanie jednego Śpiewaka robi się nudne, a nie należą one do tanich.
(cena jednego to około 59 zł!)


Chyba nie o to chodzi w zabawie?

Jako że zabawka została przetestowana na dwójce dzieci - daję jej ocenę 2/5.
I w mojej opinii - nie polecam...

6 komentarzy:

 1. Tak patrze i zastanawia się czy mój syn byłby tym zachwycony... Raczej jednak tylko chwilowo, on gustuje w rzeczach głośnych, ale raczej takich poruszających się. Pluszaki są tylko do spania i to takie, które są cicho.

  OdpowiedzUsuń
 2. No ale proszę was, przecież to jest po prostu... NUDNE. Pomyślcie, czy wy same chciałybyście tylko słuchać jakiegoś odgłosu?

  OdpowiedzUsuń
 3. miałam je kilka razy w ręku i jakoś mnie nie zachwyciły ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Te śpiewaki słodziaki są super i najlepsze na świeci każdemu podoba się coś inne go zdj. są brzydko zrobione a małe dzieci po prostu się boją wielu rzeczy i wielu innych zabawek ja mam akurat lat 13 i mam go od dawna ciągle mi się nie nudzi zabawkę jak najbardziej polecam są prześliczne i kochane.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śpiewaki są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia, jednak ja zauważyłam,że największe zainteresowanie budzą u dzieci młodszych. Nawet 1,5 rocznych.

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja córka lat 6 pokochała go szybko (25 zł w Smyku w promocji), tylko brak drugiego do śpiewu wspólnego.

  OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)