Dinozaury. Książeczka z szablonami.

Oto mój ostatni nabytek:
„Dinozaury. Książeczka z szablonami.”
Book House, 2008 rok
 

Jak widać jest to książeczka z szablonami do rysowania. Na każdej stronie można znaleźć krótki fragment bajki do czytania, a tuż obok jest szablon z dwoma bohaterami bajki :) Ogólnie w książce jest 10 różnych dinozaurów do odrysowania, a każdy z nich jest podpisany, więc dzieci mogą się przy okazji nauczyć nazw poszczególnych gatunków.

Szablony są wykonane z grubej tektury, więc nie niszczą się zbyt szybko. Dodatkowo w każdej chwili można je włożyć z powrotem do książeczki i wcale z niej nie wypadają. Rysując, Mateusz nie musiał się denerwować, że szablon przesuwa mu się podczas trzymania rączką, bo jakimś cudem zawsze zostawał na swoim miejscu.

Sugerowana cena z okładki to 19,90zł, ale ja kupiłam książkę w supermarkecie za 10,90 zł.

Ocena? Zdecydowanie 5/5 :)


3 komentarze:

 1. mamy podobną, ale w zestawie były jeszcze dołączone proste puzzle i mazaki :) na prawdę pozycje godne polecenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Drogie blogerki,

  Właśnie odkryliśmy Wasz blog, który bardzo nam się spodobał. Chcielibyśmy zaproponować Wam możliwość publikacji wpisów z Waszego blogu na naszym portalu dla kobiet toteż prosimy o kontakt e-mailowy, żebyśmy mogli przesłać Wam szczegóły naszej oferty.

  Z góry dziękuję,

  Justyna,
  Redakcja Ladiva.pl
  jdomieniecka@kankan-group.com
  http://www.ladiva.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziś widziała tę książeczkę w PEPCO były tez z tej samej serii DŻUNGLA i MORZE . Szkoda, że kasy nie miałam bo bym kupiła :D Super są !!

  OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)