12 miesięcy razem - STYCZEŃ 2017

Przez cały ubiegły rok starałyśmy się wytrwać w naszym noworocznym postanowieniu i raz w miesiącu zabierałyśmy nasze dzieciaki w plener by zrobić im fajną wspólną sesję zdjęciową. Nie raz namawiałyśmy Was, żebyście do nas dołączyli. Żebyście także spróbowali stworzyć swoim dzieciaczkom lub nawet całej rodzinie taką fajną pamiątkę. To naprawdę świetna zabawa i piękna pamiątka. My nie zrezygnujemy z naszego projektu


Znów łatwo nie będzie, ale efekt końcowy jest tego wart!
Tak więc - zaczynamy!
STYCZEŃ

Ania już w grudniu żałowała, że u nich śniegu jest jak na lekarstwo. Marzyła o zimowym szaleństwie, sankach i zabawie w białym puchu. Niestety wtedy nic z tego nie wyszło. Gdy więc w styczniu spadł śnieg, dziewczyny natychmiast pognały w plener. Było fantastycznie!

Pozostałe zdjęcia zobaczycie na


Marta już na początku roku napotkała nie lada wyzwanie. Było nim okropne choróbsko, które dopadło Dominika. Ciągnęło się od samego początku stycznia i w końcu wylądowali w szpitalu. Marta do samego końca była przekonana, że w styczniu nie uda się jej zrealizować planów zdjęciowych. Ale na szczęście pod koniec stycznia Dominik już dobrze się czuł, pogoda dopisała więc w ostatniej chwili udało się im wyskoczyć w plener :)

Więcej zdjęć zobaczycie na


A może w tym roku ktoś z Was zdecyduje się do nas dołączyć? Zapraszamy!

1 komentarz:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)