12 miesięcy razem - WRZESIEŃ 2016

Słowo się rzekło, czas na realizację naszego noworocznego postanowienia. A polegało ono na organizowaniu naszym dzieciaczkom wspólnych sesji zdjęciowych minimum raz w miesiącu, by stworzyć im wspaniałą pamiątkę z mijającego właśnie roku. Zachęcałyśmy również, żebyście do nas dołączyli i podjęli wyzwanie


Obiecałyśmy także, że tu na Babylandii będziemy się Wam chwalić jednym ze zdjęć z danego miesiąca. Resztę - jeśli jesteście ciekawi możecie podglądać na naszych fotoblogach. Zatem nie przedłużając. Oto sierpień w naszych obiektywach.

No i mamy jesień. Jak szybko ten czas leci... Mamy wrażenie, że dopiero co zaczęłyśmy zabawę z wyzwaniem 12 miesięcy razem a tu już 9 miesięcy!

Wrzesień to miesiąc, w którym stale coś się dzieje. Początek roku, szkoła, zebrania, ostatnie zakupy i takie tam. Ani jakoś trudno jest się przestawić z wakacyjnego lenistwa na dzień pełen obowiązków. Dlatego też na zdjęcia jest wtedy znacznie mniej czasu. Na szczęście dziewczyny znalazły chwilkę, by wybrać się na śliczną alejkę z kasztanami. I tam w tym miesiącu Alicja i Natalka pięknie pozowały do kolejnej comiesięcznej sesji zdjęciowej :)


Więcej zdjęć z tej sesji zobaczycie na


Marta miała na głowie końcówkę remontu, czas spłatał jej figla i zdjęcia wyszły zupełnie spontanicznie bez żadnego planu. Po prostu taki spacerek niedaleko domu z dziećmi i psem ;)


Więcej zdjęć z tej sesji zobaczycie na

A jeśli bawicie się razem z nami to koniecznie pochwalcie się swoimi comiesięcznymi zdjęciami!

1 komentarz:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)