12 miesięcy razem - KWIECIEŃ 2016

Słowo się rzekło, czas na realizację naszego noworocznego postanowienia. A polegało ono na organizowaniu naszym dzieciaczkom wspólnych sesji zdjęciowych minimum raz w miesiącu, by stworzyć im wspaniałą pamiątkę z mijającego właśnie roku. Zachęcałyśmy również, żebyście do nas dołączyli i podjęli wyzwanie


Obiecałyśmy także, że tu na Babylandii będziemy się Wam chwalić jednym ze zdjęć z danego miesiąca. Resztę - jeśli jesteście ciekawi możecie podglądać na naszych fotoblogach. Zatem nie przedłużając. Oto luty w naszych obiektywach.

Tym razem Ania z córeczkami poszła na poszukiwanie miejsc, gdzie najlepiej widać tą najpiękniejszą według nas porę roku - wiosnę. Dziewczyny odwiedziły zatem sad czereśni i łąkę pełną mleczy. Było cudnie!
 
Więcej zdjęć z tej sesji zobaczycie na


Marta bała się, że tym razem nie uda się jej zrobić zdjęć, bo pogoda pozostawiała naprawdę wiele do życzenia. Kiedy więc wyszło słoneczko i wiatr ucichł choć na chwilkę to migiem wyskoczyli do parku na kilka zdjęć. Na szczęście się udało i kwietniowe zdjęcia są zrobione :)

Więcej zdjęć z tej sesji zobaczycie na


Wreszcie mogliśmy zrzucić z siebie więcej ciepłych ubrań. Wreszcie częściej odwiedza nas słoneczko i jest tak przyjemnie, że najchętniej spędzalibyśmy całe dnie na świeżym powietrzu. Oby tak dalej :)

Bawicie się razem z nami? Pochwalcie się swoimi comiesięcznymi zdjęciami!

1 komentarz:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)