Tridulki :)

Znacie Tridulki? Nie? 
To koniecznie należy to zmienić!
My do niedawna także ich nie znałyśmy, ale cóż to była za strata... 
Jednak szybciutko ją nadrobiłyśmy i jesteśmy z tego powodu bardzo zadowolone :)

Pewnie jesteście ciekawi kim w ogóle są te Tridulki?
Jest to bardzo sympatyczna animowana trójeczka - Tonio, Lulek i Dusia :)
Ta gromadka będzie nam towarzyszyła podczas odsłuchiwania płyty z kilkunastoma wesołymi piosenkami dla dzieciaczków :)


W pudełku znajdziemy dwie płyty - jedna CD, druga DVD


Na tej pierwszej zamieszczone są same piosenki, a jest ich 13.
Na drugiej znajduje się 8 piosenek (tych samych co powyżej) wraz z animacjami czyli bardzo ładnymi, dziecięcymi, kolorowymi teledyskami z Tridulkami w rolach głównych!
Jednak więcej o tym za chwilę ;)


Najpierw chciałybyśmy wspomnieć jeszcze o tym, że oprócz płyt w pudełeczku znajduje się też mini książeczka, a w niej lista utworów na CD, kilka ślicznych ilustracji przedstawiających nam naszych małych bohaterów oraz obrazeczek z Tridulkami do pokolorowania :)
 No, ale teraz czas już przejść do sedna czyli opowiedzieć Wam co nieco o tych płytkach i o tym co się na nich znajduje :)


Utwory zawarte na płycie to piosenki znane nam doskonale z dzieciństwa. Czyli na przykład:
"Pan Tik Tak"
"Myj zęby"
"Mydło lubi zabawę"
"Zając Poziomka"
"Wujcio Warjatuńcio"
i wiele wiele więcej


Wszystkie te piosenki śpiewają Fasolki i Krzysztof Marzec, który stworzył do nich muzykę. Słuchając tej płyty mamy wrażenie, ze cofnęliśmy się w czasie do naszego dzieciństwa. Ponieważ piosenki te brzmią dokładnie tak jak dawniej! Tak jak wtedy gdy słuchałyśmy ich jako maluszki razem z naszymi mamami :)


Naszym dzieciaczkom szalenie się te piosenki spodobały. Słuchają je w zasadzie cały czas! Alicji tata musiał z nich zrobić nawet mp3 i wgrać na telefon, bo mała słucha tych utworów nawet w samochodzie czy na spacerze. Nic zresztą dziwnego. Przecież same kochałyśmy je, będąc w ich wieku. A te piosenki przecież nigdy się nie starzeją. Nasze maluchy są tego żywym dowodem :)

A animacje zawarte na płycie DVD? Są bardzo wesołe, niezwykle kolorowe, takie "dzieciaczkowe" :)
Do ośmiu piosenek zostały stworzone animowane mini teledyski, więc jeśli nasze maluchy nie mają w danej chwili na przykład co robić i strasznie się nudzą to mamy świetne rozwiązanie! Posadźcie je choć na chwilę przed dvd lub komputerem, włączcie im płytkę z tymi fajnymi animacjami i już kilkanaście minut zabawy przy tych ślicznych piosenkach mają gwarantowane. Może zechcą sobie potańczyć? A może pośpiewać? A może nałożycie im jeszcze na uszy słuchawki? Oj jesteśmy pewne, że będą miały wiele frajdy z tych dwóch ślicznych płytek :)


TRIDULKI - 34,99 zł  


GORĄCO POLECAMY!!!


2 komentarze:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)