Koszulki personalizowane - po testach :)

 Pamiętacie jak prezentowałyśmy Wam trzy wesołe koszulki personalizowanie firmy:


???
Jeśli nie, to ten link >>TUTAJ<< odświeży Wam pamięć ;)

Obiecywałyśmy wtedy, że już wkrótce zaprezentujemy Wam szczegółową recenzję na ich temat. A ponieważ koszulki musiały być przetestowane bardzo dokładnie pod każdym względem, to trochę to musiało potrwać. Jednak nie ma co narzekać, bo przynajmniej macie teraz pewność, że nasz test był bardzo kompleksowy i możecie zaufać naszej opinii :)

W ciągu tych kilku tygodni wiele się działo. Alicja, Nikodem i Mateusz starali się zniszczyć swoje nowe koszulki za wszelką cenę! Ubranka przeżyły tarzanie na sali zabaw, malowanie palcami, picie soczków przez rurkę, jedzenie spaghetti i wiele wiele innych. Nie oszczędzałyśmy ich za grosz, a nasze dzieciaczki z ogromnymi uśmiechami na twarzy podejmowały każde wyzwanie.

I tak nadeszła wreszcie ta chwila, kiedy koszulki zostały już przez nas i nasze dzieci na różne sposoby przetestowane oraz... kilka razy wyprane :) Każda z nas wyrobiła sobie na ich temat odpowiednia opinię i musimy przyznać, że jesteśmy dość zgodne co do ich jakości. Ale o tym za chwilkę. Najpierw kilka danych technicznych, co by nie było, że nie przygotowałyśmy się do lekcji ;)

Koszulki:
- są w 100% z bawełny,
- są szyte ręcznie przez polskiego producenta,
- są wykonane z certyfikowanych i bezpiecznych dla dzieci tkanin,
- posiadają nadruk wykonany na profesjonalnej drukarce z użyciem farbek ekologicznych,
- wg. informacji na metce można je prać ręcznie w temperaturze 30 stopni C, prasować w maksymalnej temperaturze 150 stopni C, suszyć - sugerowana pozycja - pozioma.

A jak te informacje mają się do naszego sposobu użytkowania? No właśnie. Tak naprawdę kto teraz zwraca uwagę na takie rzeczy? W sumie certyfikaty są rzeczywiście istotne i często zwracamy na nie uwagę. Jeśli chodzi o odzież dla naszych dzieci, to także narodowość producenta jest w naszym mniemaniu bardzo istotna, a także fakt, że jest to produkt bawełniany a nie jakieś sztuczne tworzywo, w którym ciężko się oddycha. Ale kto suszy podkoszulki w pozycji poziomej lub pierze ręcznie? Hm... może ktoś to robi, ale nie my :P

Tak więc potraktowałyśmy owe koszulki po swojemu, czyli tak jak traktujemy każdą inną w garderobie naszych dzieci. Nie znęcałyśmy się nad nimi specjalnie, ale z pewnością nie traktowałyśmy również po macoszemu. Prałyśmy wraz z innymi rzeczami w pralce, w temperaturze 40 stopni C, prasowałyśmy w dowolnej temperaturze i... oto nasza opinia :)

Koszulki po kilku praniach 
- nie skurczyły się,
- nadruk nie zmienił koloru, wciąż pozostaje jak nowy,
- materiał nie mechaci się,
- wciąż pozostaje biała, nawet po kilkakrotnym praniu koszulka nie szarzeje,


Co więcej? Koszulka wciąż pozostaje mięciutka i miła w dotyku. Poza tym dzięki temu, że ubranie jest wykonane z dzianiny 100% bawełnianej dzieciaczki nie pocą się w nich. Skóra swobodnie oddycha, bo koszulki są przewiewne. Oprócz tego materiał zachowuje swoją elastyczność. Ubranko nawet po długim użytkowaniu cały czas pozostaje jak nowe i jest bardzo wygodne. Co tu dużo mówić, nasze dzieciaczki są zachwycone!

Ale nie tylko jakość tego ubrania jest cechą, którą zarówno my jak i nasze dzieciaczki doceniły. Dużą zaletą jest fakt, że są one personalizowanie, i że to nasze dziecko ma okazję samemu wybrać sobie grafikę jaka będzie na niej widniała. Z pewnością każdy maluch znajdzie tu coś dla siebie. A jeśli nie, w ofercie dostępnej na stronie jest także możliwość wysłania własnej grafiki, którą producenci umieszczą na koszulce nie zmieniając jej ceny.


Koszulki spersonalizowane mogą być nie tylko miłym urozmaiceniem dla dziecka, ale mogą także stanowić wspaniała pamiątkę (umieszczając na niej np. datę urodzenia malucha) jak i cudownym prezentem (gdy znajdzie się na niej imię dziecka, a może nawet i wiek jeśli chcemy obdarować brzdąca z okazji kolejnych urodzin).

A JUŻ NIEDŁUGO, BARDZO NIEDŁUGO PEWNA NIESPODZIANKA! 
MAMY NADZIEJĘ, ŻE WAM SIĘ SPODOBA
KONIECZNIE ŚLEDŹCIE NASZEGO BLOGA :)


2 komentarze:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)