Co? Gdzie? Kiedy?

Witam ponownie :). Bez niepotrzebnego wstępu przechodzimy szybko do propozycji na nadchodzący weekend.

Muzeum Podlaskie w Białymstoku (Rynek Kościuszki 10) rozpoczyna akcję pod hasłem "Z Hermesem w Muzeum". Dzieci w wieku od 7 do 10 lat wraz z opiekunami zaproszone są do białostockiego Ratusza, gdzie będzie czekał na nie szybki i wszędobylski Hermes, którego rzeźba znajduje się na Galerii Malarstwa Polskiego. Wcieli się on w rolę muzealnego przewodnika i zabierze Was w niesamowitą podróż przez sztukę. Spotkania będą odbywać się do 5-6 maja tego roku praktycznie co tydzień.


Również w Białymstoku, w Szkole Podstawowej nr 47 im. J. K. Branickiego (ul. Palmowa 28), odbędzie się 3 marca o godzinie 10.00 "X Święto Origami". W ramach powyższej imprezy będzie można spróbować herbat japońskich, nauczyć się składać z papieru modele origami, a także obejrzeć prezentację kimon.


Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie (ul. Łubieńskiego 11) zaprasza na wystawę motocykli zabytkowych, zorganizowaną z okazji jubileuszu 20-lecia działalności Gnieźnieńskiego Klubu Motocykli Zabytkowych "Classic". Tą niewątpliwie ciekawą dla małego i dużego miłośnika motoryzacji wystawę, będzie można oglądać do 10 marca.


Krakowskie Kino pod Baranami (Rynek Główny 27) wznawia cykl niedzielnych przedpołudniowych seansów dla dzieci z zabawami plastycznymi, pod nazwą "Baranki dzieciom". Pierwsze spotkanie odbędzie się 4 marca o godzinie 11.00. W ramach powyższego odbędzie się prezentacja zestawu bajek z serii "Nasz Dziadzio" :).


Klub Malucha Stumilowy Las (ul. Brzask 10d lok.201) ma zaszczyt zaprosić Szanowne Dzieci i ich Rodziców na warsztaty kulinarne pod pysznym tytułem: "Kanapczaki - kanapkowe stwory". Warsztaty te odbędą się w sobotę, 3 marca, o godzinie 16.00. Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 791 172 762. Na zajęciach dzieci poznają różne rodzaje sera, przygotują kolorowe pasty, dobiorą ulubione warzywa i stworzą tym samym przepyszne kanapki.


Na koniec zapraszamy 4 marca do Galerii Freta w Warszawie (ul.Freta 39) na spektakl Sceny Elffów pn. "Symfonia Żywiołów". Jest to wzruszająca opowieść o początku bez końca i wielkiej sile uczuć. Bajka o czterech żywiołach, które pokażą Widzom, że w przyrodzie nic nie ginie, a życie nigdy się nie kończy... Spektakl dla dzieci 3-6 lat odbędzie się o godzinie 12.00, natomiast dla dzieci starszych (7-10 lat) - o godzinie 14.00.


Tyle na dziś, po więcej szczegółów tradycyjnie zapraszam na maliturysci.pl. Udanego weekendu i do zobaczenia za tydzień :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)