KONKURS "Podwórko NIVEA"

Od jakiegoś czasu zagadywałyśmy Was na naszym Facebooku oraz Instagramie na temat konkursu gdzie do wygrania będą unikatowe, limitowane klocki "Podwórko NIVEA". 
I właśnie nadszedł ten czas by ów konkurs ogłosić ;)


Nie wiem jak Wy, ale ja po raz pierwszy spotkałam się z tego typu zestawem. Nie znam może wszystkich dostępnych na rynku klocków, ale sądzę, że te, które dzisiaj mam Wam przyjemność zaprezentować są naprawdę inne niż wszystkie. Plac zabaw to miejsce uwielbiane przez dzieciaki w różnym wieku, po połączeniu z klockami także uwielbianymi przez dzieciaki w różnym wieku daje nam to coś od czego dzieci nam się nie oderwą ;)
Niestety zestawu tego nie sposób kupić ponieważ jest to limitowana edycja, ale za to pięć osób będzie miało okazję zdobyć go w naszej zabawie!


ZASADY

1. Polubcie sponsora nagród czyli NIVEA 
2. Jeśli macie ochotę polubcie też organizatora czyli BABYLANDIĘ 
3. Udostępnijcie powyższy banerek na Facebooku (LINK DO BANERKA)
4. W komentarzu pod naszym banerkiem na Facebooku zaproście kilku znajomych do zabawy
5. Wykonajcie poniższe zadanie:

"Pokaż lub opisz jak najbardziej lubicie spędzać wolny czas z dziećmi"

 Sposób prezentacji dowolny. 
Możecie nam to opisać swoimi słowami, zarymować lub pokazać zdjęcia. Jak kto woli ;)
Zarówno zgłoszenia jak i zaproszenia zamieszczajcie także w komentarzu pod naszym banerkiem
> > TUTAJ < < 


NAGRODY

5 zestawów limitowanej edycji klocków "Podwórko NIVEA"
Klocki „Podwórko NIVEA

W ramach kampanii, marka NIVEA stworzyła limitowaną edycję klocków „Podwórko NIVEA”. Zestaw zawiera 250 elementów, z których można zbudować własne Rodzinne Miejsce Zabaw. Wśród miniaturowych sprzętów znajdują się między innymi: Linarium namiot, Huśtawka ważka czy Bocianie gniazdo, czyli sprzęty, które pojawią się na retro-nowoczesnych placach zabaw. Jak przyznaje Mateusz Kusznierewicz, Ambasador projektu: „Razem z Nataszą i Maxem potrafimy godzinami tworzyć wyjątkowe budowle, zamieniając się w prawdziwych inżynierów. Cieszę się, że teraz będziemy mogli wybudować własne „Podwórko NIVEA”, które będzie przypominało nam wspólne chwile spędzone w Rodzinnych Miejscach Zabaw.


ZAKOŃCZENIE 

16.10.2016

2 komentarze:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)