URODZINY MIKIEGO + wyniki ;)

Happy birthday to you,
Happy birthday to you,
Happy birthday dear Miki,
Happy birthday to you!


Kochani, wreszcie nadszedł ten szczególny dzień.

86 urodziny naszej kochanej myszki!

Z tej okazji oczywiście składamy Mikiemu najserdeczniejsze życzenia i dołączamy do tych wszystkich ciepłych słów, które Wy do nas wysłaliście, byśmy mogły przekazać je naszemu solenizantowi.

Gdy czytałyśmy te Wasze życzenia, oglądałyśmy zdjęcia i filmiki - cieplej nam się robiło na serduchu. Same chciałybyśmy dostawać tak cudowne życzenia!
I choć może nie było ich tak znowu dużo, to czuć było, że są to szczere słowa płynące prosto z małych serduszek Waszych pociech. Dlatego tym bardziej było nam ciężko wybrać zwycięzcę naszego  konkursu. A wydawało nam się, że to będzie takie proste zadanie. Wybrać najciekawsze pomysły i tyle. Ale to tylko teoria. W efekcie znów musiałyśmy długo się naradzać, angażując do tego pozostałych domowników.

W końcu wybór padł na:

1. Karolina Woźniak


2. Rafał Mańczyk

3. Kamila Fura


Zwycięzców prosimy o podesłanie adresów do wysyłki do dnia 23.11 (niedziela) 
Jeśli nie otrzymamy któregoż z adresów to wybieramy kolejną osobę, ponieważ jest naprawdę sporo osób, które na zwycięstwo zasługują ;)

Kochani, mamy nadzieję, że nikt nie ma nam za złe, że nie wygrał. Wiemy, że wśród zgłoszeń było wiele takich, które także powinny otrzymać nagrody. Niestety jak zwykle ich ilość jest ograniczona, a my mamy ten niewdzięczny obowiązek je obdzielić. Prosimy zatem o zrozumienie i zapraszamy do naszych kolejnych zabaw, których u nas na szczęście nie brakuje. 

Mamy dla Was coś na osłodę - ale o tym kolejnym razem ;)

3 komentarze:

  1. Świetne urodzinki :) Gratulacje ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zobaczcie jakie cenny przedmiot znaleziono niedawno w Paryżu, przedwojenny Miki zabawka!
    całość artykułu na: http://kultura.wp.pl/gid,16305640,galeria.html?T[page]=7

    OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)