Fotoksiążka empikfoto.pl

Lato minęło tak szybko, że aż trudno w to uwierzyć. I choć rok szkolny zaczął się dopiero wczoraj to jesienną aurę czuć już od pewnego czasu. Trochę żałujemy, bo uwielbiamy ciepłe letnie dni i długie spacery. Nasze dzieciaczki mogły wyszaleć się na placu zabaw, a my mogłyśmy zaszaleć z aparatami. Oczywiście koniec lata to nie koniec zabawy, ale na pewno w kurtkach i grubych ubraniach to już nie to samo.

Ale to, że lato już minęło, nie znaczy, że musimy o nim zapomnieć. Pozostają nam przecież piękne wspomnienia i zdjęcia, które choć nie zawsze należą do tych najwspanialszych to z pewnością mamy do nich ogromny sentyment. Każda wakacyjna fotografia jest pełna emocji, które towarzyszyły nam podczas ich robienia. Warto zatem zadbać, by te nasze wspomnienia doczekały się pięknej oprawy.

My zdecydowałyśmy się stworzyć wakacyjne fotoksiążki, które od dziś będą zdobić nasze półki i cieszyć oko za każdym razem jak po nie sięgniemy. A realizację tych naszych planów pomógł nam serwis


A teraz zobaczcie co nam z tego wyszło :)
Każda z nas zdecydowała się wykonać inną książkę. Jedna jest pionowa, druga pozioma. Ale to w zasadzie jedyna różnica między nimi.


Nasze fotoksiążki są wielkości 20x30 cm i mają twardą oprawę. Okładka jest wykonana bardzo solidnie. Nic się nie zadziera ani nie odkleja. Wygląda wręcz niezniszczalnie :)


Poszczególne kartki to gruby, lśniący i dobrej jakości papier. Zdjęcia wydrukowane na nim wyglądają bardzo ładnie. Są one zdaje się wklejane, a nie wszywane w okładkę. Ale powiemy wam szczerze, że musiałyśmy się mocno przyjrzeć jak to z nimi jest, bo cała fotoksiążka z całą pewnością nie wygląda jak typowa klejona książka.Jakoś wydruku jest zbliżona do tej jaką podziwiamy na zwykłych drukowanych zdjęciach. Z tą różnica, że tutaj zdjęcia o większym formacie wyglądają lepiej, niż te mniejsze.Nasza fotoksiążka może wyglądać tak, jak tylko zapragniemy. Serwis oferuje nam sporą ilość różnego rodzaju szablonów, tła, klipartów, układów zdjęć, masek, efektów itp. A poza tym co oferuje nam szablon możemy dodawać samemu zdjęcia i napisy gdzie tylko dusza zapragnie. Nie musimy się ściśle trzymać układu narzuconego przez program.
Trzeba przyznać, że program do projektowania fotoksiążki jest bardzo łatwy w obsłudze. Powiedziałybyśmy, że wręcz intuicyjny. Wystarczy chwila, by zorientować się co jest do czego i jak tego użyć. Po zakończeniu mamy możliwość wirtualnie obejrzeć nasze dzieło, by wyłapać ewentualne niedociągnięcia i je poprawić.
Samo zamówienie jest równie proste. Kilka kliknięć i już pozostaje nam jedynie czekać na realizację zamówienia. I to według nas jedna z wad tego systemu. Fajnie, że nasz album można odebrać bezpłatnie w dowolnym sklepie empik na terenie całego kraju, jednak czas oczekiwania na realizację jest według nas dość długi. Miejmy nadzieję, że z czasem serwis nabierze w tym temacie większej wprawy i ten okres się nieco skurczy :)


Ogólnie publikacje te bardzo nam się podobają. Chyba nie ma nic lepszego niż wspomnienia zapisane za pomocą zdjęć! Albumy są cudne i także są wspaniałą pamiątką, ale w takim gotowym albumie z foliami gdzie wkłada się zdjęcia nie możemy zaszaleć tak jak w tej fotoksiążce. Tutaj wybieramy wielkość zdjęć, szerokość, odstępy, sposób ich zamieszczenia, możemy zrobić kolorowe tła, napisy, dodać różne obrazeczki itd. O tym wszystkim już pisałyśmy wyżej, ale powtarzamy się, ponieważ naszym zdaniem są to wspaniałe opcje, które sprawią, że nasza fotoksiążka będzie piękna i niepowtarzalna!

 


Jesteśmy pewne, że każdy komu ją potem pokażecie będzie zachwycał się jej wyglądem.
U nas tak właśnie jest :)


Fotoksiążka Standard 20x30 cm pionowa (28 stron) - 44,90 zł
Fotoksiążka Starnard 20x30 cm pozioma (28 stron) - 54,90 zł


4 komentarze:

  1. Ja jednak wolę tradycyjne albumy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pionowa fajniejsza. Super pamiątka :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo mi się podobają wyglądają na solidne, a to także jest istotne - nie cierpię kiedy albumy się rozwalają. Dobrze będą wyglądały na półce z książkami

    OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)