Zdjęcie w pięknej oprawie, czyli PIXALBUM

Całkiem nie dawno Marta pokazywała Wam jaki śliczny album ze zdjęciami stworzyła dla Nikodema. A dziś ja będę się chwalić. Choć mój aparat pozostawia wiele do życzenia i niestety nie jestem w stanie zrobić takich fotek o jakich marzę to i tak stale biegam z nim wszędzie. A zdjęcia moich dziewczynek w ślicznej oprawie to najpiękniejsza pamiątka jaką mogłabym sobie wymarzyć. 
I tak ostatnio trafiłam na stronę firmy PIXALBUM


,gdzie w ofercie znalazłam cudne albumy zdjęć. Nie mogłam się oprzeć, musiałam jeden z nich mieć :)
I tak wkrótce do naszego domu trafiła taka cudna książka, którą sama sobie zaprojektowałam. 


A jak? Zaraz Wam wszystko wyjaśnię, najpierw jednak pokażę Wam, jaki ten album jest cudowny i dlaczego warto go mieć :)
Przede wszystkim zdjęcia tak wydrukowane, a nie tylko wywołane i wrzucone do albumu wyglądają znacznie ładniej i efektowniej. Nasz album zrobił furorę w rodzinie i wśród znajomych. Każdy teraz chce taki mieć :)


Album ten jest przepięknie wykonany. Nawet nie przypuszczałam, że jest taki cudowny. Ma grubą puchową okładkę, a wewnątrz strony są sztywne, grube i mają taką ciekawą fakturę. Bardzo mi się to podoba.

 
Oczywiście album projektujemy sami, jednak, żeby tego dokonać najpierw musimy wybrać odpowiedni szablon. I choć wybór nie jest może strasznie duży to i tak ja miałam ogromny problem. Szalenie podobały mi się te typowo dziecięce. Ale o takim "pamiątkowym" marzyłam od zawsze. I tak wybór padł na klasyczny. Czy żałuję? Absolutnie nie! Jednak jestem pewna, że na tym jednym nie stanie i jeszcze kiedyś skorzystamy z usług tej firmy :)


Wykonanie albumu jest banalnie proste. Ładujemy zdjęcia do projektanta i albo zdjęcia same nam się automatycznie rozmieszczą w szablonie, albo możemy zrobić to sami. Jeśli nie pasuje nam układ, bez kłopotu możemy go zmienić. Na każdej stronie możemy również dodać ilość zdjęć, lub część z nich usunąć. To naprawdę bardzo proste.


Możemy także dodawać różne teksty. Ponieważ to mój pierwszy tego typu album, to stworzyłam go tak jakby na pamiątkę dla moich dziewczynek. Powpisywałam sobie do niego różne ładne cytaty oraz nie zabrakło w nim także informacji dotyczących daty i godziny urodzin moich dziewczynek. Możliwość wklejania napisów możemy również wykorzystać do tego by opisać miejsce gdzie zdjęcie było zrobione (np. z wycieczki) lub jakąś sytuacje. Wszystko zależy od naszej wyobraźni. Oczywiście ilość tekstów także można dodawać i zmniejszać. Możemy także wybrać czcionkę, która najbardziej nam odpowiada :)


Poza poszczególnymi stronami w albumie projektujemy także okładkę po obu stronach. Jeśli album ma być prezentem na przy kład z okazji komunii świętej lub ślubu, na okładce lub na jej odwrocie możemy umieścić dedykację. Jestem pewna, ze osoba obdarowana będzie zachwycona!


Taki album ze zdjęciami to wspaniała pamiątka. Zakochałam się! Wspaniały pomysł i przepiękne wykonanie dopracowane w każdym calu. 


Format: 20x20cm
Ilość stron: 20
Cena - tylko 59 zł !!!

GORĄCO POLECAM!!!

3 komentarze:

  1. Wygląda świetnie. Jednak ja wolę tradycyjne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowna pamiatka :D Ja obiecalam sobie ze po kazdym roczku mojej coreczki bede wykonywac jedna taka ksiazeczke zeby uchwycic te najwazniejsze momenty. Cena bardzo dobra :D rowniez jestem zachwycona, chyba sie skusze :) To nie duzo a pamiatka bedzie na dlugie lata. Warto uwieczniac chwile w taki sposob :D

    OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)