ESPIRO na Babylandii :)

Obiecałam więcej szczegółów po świętach i tak też będzie. Zatem uwaga. 
Dziś będę się chwalić :)


Z ogromną przyjemnością informuję, że tuż przed świętami rozpoczęłyśmy współpracę z marką
i w jej ramach mamy za zadanie przetestować piękne czerwone cudeńko, czyli...
fotelik samochodowy!

Wybrałyśmy model 


ponieważ jest on przeznaczony dla dzieci w trzech grupach wagowych:
1 (od 9 do 18 kg), 2 (od 15 do 25 kg) i 3 (od 22 do 36 kg).
Alicja waży 30 kg, a Natalka nie całe 10 więc mam zamiar przetestować go na obu moich panienkach.
Zawsze byłam ciekawa jak taki fotelik może się sprawdzić tak samo dobrze u niespełna rocznego bobasa jak i u kilkulatka. Więc będzie okazja to zobaczyć :)


Co więcej, fotelik ten posiada świetne wyniki w testach zderzeniowych, a na wielu forach jest często chwalony i polecany innym. Według informacji w katalogu posiada on pięciostopniową regulację siedziska i aż dziewięciostopniową regulację zagłówka. Hm... nie wiem jak Wy, ale ja jestem bardzo zadowolona i już z ogromnym zapałem rozpoczęliśmy testy :)


Pierwsze wrażenie? Bardzo pozytywne. Ale, więcej na jego temat będę mogła Wam powiedzieć za jakiś czas, gdy już wymęczymy go na maksa wyciskając z niego wszystko, co tylko się da. 
A może macie jakieś pytania na temat tego sprzętu? Coś Was w nim szczególnie interesuje? Sugestie pod jakim kątem powinniśmy go testować? Co sprawdzić? 
Piszcie w komentarzach, a ja postaram się odpowiedzieć na te pytania za jakiś czas opisując Wam nasze wrażenia z testowania tego fotelika. 


4 komentarze:

  1. Fajny. Lubię produkty ESPIRO, więc pewnie będziecie zadowoleni :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wygląda na bardzo wygodny. Ciekawa jestem jaka jest klamra zapinająca pasy. W naszym wyglądała na solidną tymczasem teraz synek (4 latka) sam potrafi ją rozpiąć kiedy chce bez najmniejszego kłopotu, co bardzo mi się nie podoba :/

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajny ten fotelik. Teraz w sklepach wszystkiego tak dużo, że trudno wybrać najlepszy towar. Chętnie poczytam coś więcej na jego temat

    OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)