Kreatywny kącik Art Attack

O tym, że nowe odcinki serialu 
http://www.disney.pl/disney-junior/art-attack/
 zbliżają się wielkimi krokami pisałyśmy nie raz. Ale nie wspominałyśmy o tym, że na rynku, można również nabyć zestawy do zabawy z serii Kreatywny kącik Art Attack.
Takich ciekawych zabawek jest sporo, wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć. My z Alicją miałyśmy okazję wykonać samodzielnie ramkę na zdjęcie dzięki zestawowi:

Ramka "Słonik" do samodzielnego pomalowania - cean od 25 złW tym zestawie znajdziemy:
  • porcelanową ramkę w kształcie słonia,
  • pędzelek,
  • zestaw sześciu farb akrylowych
Na początek koniecznie muszę dodać, że zabawka ta jest wykonana na prawdę z wielką dbałością. Słonik jest po prostu śliczny, a na odwrocie nie znajdziemy jakiegoś tam zwykłego papierka podtrzymującego zdjęcie, lecz bardzo grubą tekturę powleczoną czyms takim milusim. Nie wiem jak to się nazywa, ale oprócz tego, że ramka wygląda dużo lepiej to jest jeszcze taka miła w dotyku.Super :)


A zabawa jest baaardzo prosta. Maluch ma za zadanie pomalowac farbkami słonika, dzięki czemu w bardzo łatwy sposób zyska nową sliczną ozdobę do swojego pokoju.


 Zabawka jest przezbaczona dla dzieci powyżej ósmgo roku życia, ale jak widzicie moja sześciolatka również świetnie sobie z tym poradziła. Na pewno starsze dziecko wykona to zadanie z większą dbałością, ale przeciez nie tylko o wygląd tu chodzi. Przede wszystkim najważniejsza jest zabawa i satysfakcja z wykonanej pracy, a tego z pewnością u nas nie zbarakło.


Tylko na patrzcie na te plamki na słoniku. Teraz uż ich nie ma. Pop prostu zdjęcie było robione, gdy praca była jeszcze świerza i nie dochła :)

Tak czy inaczej uważam, że taka ramka do samodzielnego wykonania t super sprawa. Na pewno warto się za nią rozejrzeć i sprawić naszemu brzdącowi niespodziankę.


  A was zapraszam na:

premierę trzciego sezonu serialu Art Attack
Już 7 grudnia w Disney Junior!
W każdą sobotę o 7:45.4 komentarze:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)