Wakacje z Babylandią

Już minęła północ, a więc i termin nadsyłania do nas zgłoszeń na

 
Jest nam bardzo miło się, że nasza zabawa cieszyła się takim zainteresowaniem, a mapa cały czas staje się ciekawsza. Możecie ją podziwiać klikając na powyższy banerek. Znajdziecie tam także wyszczególnione wszystkie te miejsca wraz z odnośnikami do postów na Babylandii oraz wszystkich zaprzyjaźnionych blogach.

Kochani, bez Was z całą pewnością mapa byłaby znacznie uboższa!

Dziękujemy!


Postanowiłyśmy jednak by u nas wakacje trwały cały rok!
Byłoby nam przykro, gdyby mapka pozostała już taka na zawsze. W końcu w Polsce jest jeszcze całe mnóstwo fantastycznych miejsc, które warto zwiedzić i polecić innym mamuśkom.
Mamy nadzieję, że i bez obietnicy w postaci nagrody zechcecie podzielić się z nami informacjami dotyczącymi ciekawych miejsc w Polsce.

Dodatkowo pod postem z mapką można także zostawić komentarz.
To świetne miejsce by podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami czy radami dotyczącymi podróży z dzieckiem. Jeśli macie odmienne zdanie na temat miejsca, które ktoś nam polecił, macie jakieś dodatkowe informacje na ich temat lub chcecie o coś zapytać - to jest to idealne miejsce na wasz komentarz!

Nie zapomniałyśmy także o naszej obietnicy!
Miejsca polecane przez was skrupulatnie policzyłyśmy by wyłonić najaktywniejszego uczestnika naszej zabawy. Decyzja nie była łatwa, bo jak się już pewnie zorientowaliście czasem jeden post widnieje w kilku kategoriach, bo w polecanych postach znajdowało się kilka atrakcji. Robiłyśmy tak, by każdy bez trudu mógł znaleźć interesujące go miejsce, bez domyślania się, gdzie też tym razem może być zaznaczony. Co zatem liczyć? Ilość miejsc? Czy ilość linków?
Doszłyśmy do wniosku, że ilość miejsc jest ważniejsza. W końcu większość polecanych nam notek widniała już dawno na Waszych blogach. Nikt przecież nie tworzył ich wyłącznie z myślą o naszej zabawie. Dlaczego więc ktoś miałby stracić, tylko dlatego, że w jednym poście opisał kilka ciekawych miejsc, nie rozbijając go na kilka mniejszych? Dla nas najważniejsze jest to, że podzielił się z nami swoją wiedzą i teraz inni także mogą z tych informacji skorzystać :)
 
I tak najwięcej atrakcji w Polsce poleciła nam Gosia prowadząca blog 

 

Gosia jako pierwsza dołączyła do naszej zabawy.
Gosiu, podaj nam swój adres do korespondencji byśmy mogły wysłać Ci naszą niespodziankę :)
Mamy nadzieje, że Ci się spodoba.


I jeszcze jedna niespodzianka!
Już wkrótce na naszym blogu pojawi się kolejny super konkursik z fajnymi nagrodami.
Oprócz tego, że biorąc w nim udział będziecie mieli okazję do fajnej rodzinnej zabawy to dodatkowo spśród uczestników wyłonimy aż piątkę zwycięzców!
Oj, będzie się działo!
Zatem śledźcie nasz blog regularnie i czekajcie cierpliwie... na pewno będzie warto! ;)

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy autorom tych oto blogów i czekamy na kolejne zgłoszenia. 
Każdy może do nas dołączyć!2 komentarze:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)