O sukcesie na sedesie!

U nas ten etap mamy już dawno za sobą. Moje dziecko doskonale wie do czego służy sedes i jak z niego korzystać. A początki? W sumie nie były trudne, ale to nie oznacza, że nie byłyby łatwiejsze gdybyśmy wcześniej dostali tę książkę :)
Chciałam Wam zatem polecić książkę, która ukazała się nakładem 
wydawnictwa


Wewnątrz znajdziemy bardzo fajny wierszyk autorstwa Agnieszki Frączek oraz mnóstwo przepięknych i wesołych ilustracji. Dodatkową atrakcją jest sedes umieszczony w prawym dolnym rogu, który widoczny jest cały czas (w każdej stronie wycięty jest otwór, w którym umieszczony jest ów sedes) a po naciśnięciu guziczka słychać dźwięk spuszczanej wody :)

U nas książeczka bardzo spodobała się mojemu smykowi. Choć jak już wspominałam, tematyka nie była na czasie to sama treść książki oraz gadżet w postaci zabawkowego sedesu bardzo podobał się mojemu dziecku. Zresztą nie ma się co dziwić :) Nawet nie przypuszczałam, że można napisać wierszyk o tak oczywistej czynności, a już tym bardziej tak ciekawy utwór jaki udało się stworzyć autorce tej książeczki. Uwielbiam twórczość Agnieszki Frączek i tym razem znów się nie zawiodłam. Rymowanka jest krótka, łatwo wpada w ucho i przede wszystkim mądra. Sadzę, że te maluchy, które dopiero poznają ten ważny sprzęt stojący w każdej łazience na pewno bez kłopotu zapamiętają wszystkie czynności, które należy wykonać podczas korzystania z toalety.

Oprócz tego książeczkę zdobią bardzo wesołe ilustracje, które wraz z wierszykiem i dodatkiem w postaci wydającego dźwięki sedesu tworzą rewelacyjną całość.

Cena książeczki - 25,50zł
Zdecydowanie daję 5/5
POLECAM!

2 komentarze:

  1. Mam tą książkę i też ją polecam :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja nie mam, ale z chęcią bym przygarnęła :) u mnie na czasie, trening czystości trwa :)

    OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)