Kolory zwierząt

Dzisiaj przedstawię Wam coś idealnego zarówno dla maluszków jak i dla starszaków...
Coś co od pierwszego wejrzenia obdarzyłam uwielbieniem, ale nie tylko ja, Nikodemowi również bardzo się ta książka spodobała :)

KOLORY ZWIERZĄT
wydawnictwo: LektorKlett


ilość stron: 18
format: 23x30 cm
 Jest to rewelacyjna sztywno-stronicowa książka o naprawdę sporym formacie...
Znajdziemy w niej dziewięć kolorów, przy każdym z nich pokazane są przeróżne zwierzęta w odpowiednim kolorze. Tak więc na żółtych stronach znajdziemy żółtą kaczuszkę, papugi, kanarka, jaszczurkę itp... Kolor czerwony zaprezentuje nam biedronkę, rozgwiazdę, węża, motylka i wiele innych... I tak samo przy każdym z innych kolorów.


 


 Moim zdaniem ta książka jest świetna. 
Idealnie nadaje się już dla maluszków dzięki dużemu formatowi, bardzo kolorowym zdjęciom i sztywnym kartkom. Jestem pewna, że dzieciaczki z zainteresowaniem będą przyglądały się ilustracjom, a przy okazji małe rączki poćwiczą przewracanie kartek :)
Dla starszych dzieci, na przykład takich kilkulatków, ta książeczka idealnie sprawdzi się przy nauce kolorów oraz nazw zwierząt.

Mimo tego, że Nikodem zna już praktycznie wszystkie podstawowe kolory to dzięki tej książce jeszcze bardziej je sobie utrwalił. Poznał również wiele ciekawych i nowych dla niego zwierząt.
Niestety nie mamy tej książki na własność, ale na całe szczęście w każdej chwili możemy iść do biblioteki i wypożyczyć ją po raz kolejny :)
POLECAM :)

 

3 komentarze:

  1. Książki dla dzieci cenię najbardziej a do tych z moich lat dziecinnych wracam z moją córką mimo, że upłynęło już tyle czasu: Plastusiowy Pamiętnik, Miś Uszatek i poluję na Dzieci z Bullerbyn wydanie kolekcjonerskie. Twoja pozycja wygląda bardzo ciekawie. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. nowosci w naszej biblioteczce mile widziane:)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)