Gryzmoły z CzuCzu

Jakiś czas temu otrzymałyśmy propozycję współpracy od firmy CzuCzu, która jest ambasadorem edukacyjnych projektów dla rodziców i dzieci w wieku od 0 do 10 lat.
Produkty, na których widnieje CzuCzu dają gwarancję jakości i świetnej zabawy, połączonej z nauką oraz zdobywaniem wiedzy.

Do tej propozycji podeszłyśmy z wielkim entuzjazmem i wkrótce do naszych rąk trafiły egzemplarze recenzenckie – „Gryzmoły w wolnej chwili” i „Gryzmoły na dobry humor”.


Każda z tych książek zawiera 140 stron, na których znalazłyśmy mnóstwo ciekawych pomysłów na kreatywne gryzmolenie z dzieckiem. Polecenia w książeczkach są krótkie i bardzo ogólne - nie ma tam wyszczególnionych konkretnych zadań „co dziecko ma zrobić”. Tutaj postawiono przede wszystkim na kreatywność i dobrowolność w podejmowaniu decyzji. Każde dziecko na pewno zupełnie inaczej wypełni strony książeczki, bo nic nie jest w stanie ograniczyć jego wyobraźnię

Książka przyciąga uwagę maluchów, ponieważ jest bardzo kolorowa i wesoła. Przykładowe tematy gryzmołów to:
- w co można bawić się z chłopakami?
- kto mieszka po sąsiedzku?
- co by było, gdyby wszyscy zamieszkali w kosmosie?

Na każdej ze stron tyle się dzieje, że „Gryzmoły..” na pewno idealnie zajmą nasze dzieci na długie mroźne wieczory. Nie sposób jest zbyt szybko uzupełnić wszystkie rysunki, bo każdy z nich wymaga pomysłowości. Poza tym są one świetnym sposobem na ćwiczenie nie tylko wyobraźni, ale również zdolności manualnych. No i stanowią świetną zabawę dla całej rodziny :)

 
My otrzymałyśmy:
Gryzmoły w wolnej chwili. 
Moja Ala z wielkim entuzjazmem przystąpiła do pracy i... nie miałam dziecka przez 1,5 godziny. 
Mała bawiła się przy tym świetnie. 
Tak w zasadzie, nie byłam jej przy tej zabawie za bardzo potrzebna. 
Czasem pytała co jest gdzie napisane po czym wpadała w wir pracy :)


Ta książka córce się nie nudzi. Moje dziecko wraca nawet do zadań, które poprzednio uważała  za skończone, by tworzyć dalej :) My otrzymaliśmy:
Gryzmoły na dobry humor.
Nikuś jest tą książeczką zachwycony :)
Nie ma żadnych konkretnych instrukcji, nie musi robić nic według wzoru, może rysować co chce, jak chce i to mu się bardzo podoba :)
Wielkim plusem jest grubość kartek :) Nikodem wszystko rysuje pisakami i nic nie przebija się na drugą stronę :)

My otrzymałyśmy:
Gryzmoły w wolnej chwili. 
Mateusz na początku miał problem z odnalezieniem się w książeczce - jest przyzwyczajony do jasnych poleceń (np. w przedszkolnych kartach pracy).
Kiedy jednak wytłumaczyłam mu, że może rysować co tylko chce i jak chce, to od razu zabrał się do pracy i w ciągu godziny zapełnił kilka stron. 

Z czasem jego pomysły zaskakiwały mnie coraz większą kreatywnością i innowacyjnością :)

Wszystkie jednogłośnie stwierdzamy, że książeczki są naprawdę super. Nasze dzieciaczki także są zachwycone. Jak widać, książeczka trafia do dzieci w różnym wieku, skoro nie nudziło się przy nich zarówno dziecko trzy, cztero- jak i pięcioletnie. 
Cena:  29,90 zł.
Zdecydowanie dajemy 5/5 i gorąco polecamy!

2 komentarze:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)