12 miesięcy razem - GRUDZIEŃ 2016

Aż trudno w to uwierzyć, ale właśnie mija rok odkąd ruszyłyśmy z projektem


Trzeba przyznać, że to było spore wyzwanie. Czasami pogoda nas nie rozpieszczała, innym razem brakowało nam czasu lub akurat nasze dzieciaczki miały gorsze dni. I choć wydawałoby się, że te 30 dni w miesiącu to całe mnóstwo czasu, to powiemy Wam szczerze, że wcale tak nie jest! Miesiąc ledwo się zaczyna, za chwilkę już się kończy. Tak więc wykonanie fajnej miesięcznej sesji w plenerze nie należy do najłatwiejszych zadań. Ale i tak jakoś się udało!

Dziś zatem zaprezentujemy Wam ostatnie zdjęcia z tegorocznego wyzwania, czyli przykładowe fotografie z grudniowych sesji zdjęciowych. A na końcu krótkie podsumowanie całego roku :)

Ani i dziewczynkom nie było dane zrobić zdjęć ze śniegiem. Od dobrych kilku tygodni pogoda ich nie rozpieszcza, a tego cudnego białego puchu mają jak na lekarstwo. Mimo to - sesja została wykonana. Zima bez śniegu również potrafi wyglądać uroczo :)


Więcej zdjęć z tej sesji zobaczycie na

U Marty na początku grudnia pojawił się śnieg więc ekspresowo wybrali się całą rodzinką na spacer do lasu, aby dzieciaki mogły pobawić się choć chwilę w tym białym puchu i aby choć raz zrobić kilka zdjęć ze śniegiem. Tak szybko jak się pojawił tak zniknął więc pozostała chociaż pamiątka na zdjęciach ;)


Więcej zdjęć z tej sesji zobaczycie na

A oto nasze podsumowania 2016 roku!Nasz projekt wciąż trwa. Zamierzamy kontynuować tą zabawę również w przyszłym roku. Może jednak dołączycie? My na pewno podejmiemy kolejne wyzwanie i od stycznia działamy od nowa!

2 komentarze:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)