12 miesięcy razem - SIERPIEŃ 2016

Słowo się rzekło, czas na realizację naszego noworocznego postanowienia. A polegało ono na organizowaniu naszym dzieciaczkom wspólnych sesji zdjęciowych minimum raz w miesiącu, by stworzyć im wspaniałą pamiątkę z mijającego właśnie roku. Zachęcałyśmy również, żebyście do nas dołączyli i podjęli wyzwanie


Obiecałyśmy także, że tu na Babylandii będziemy się Wam chwalić jednym ze zdjęć z danego miesiąca. Resztę - jeśli jesteście ciekawi możecie podglądać na naszych fotoblogach. Zatem nie przedłużając. Oto sierpień w naszych obiektywach.

Tego jeszcze nie było. Dwa spotkania Spoko Mamusiek w ciągu jednego roku! Udało nam się to po raz pierwszy i pewnie już się nie powtórzy. A szkoda, bo było naprawdę fajnie. Bowiem tym razem Ania z rodzinką pojechała na Kaszuby do domku, który Marta z chłopakami odwiedza każdego roku. Miało być lenistwo. I było! Choć pewnie Marta wolałaby ciut mniej szwędania się po polach ;). Miały być zdjęcia. I były! Choć obie mamuśki zawsze w tym temacie czują niedosyt. No i miały być nasze sesje miesięczne, których zabraknąć nie mogło w żadnym wypadku. Tak więc oto nasze kolejne wspólne zdjęcia w ramach wyzwania 12 miesięcy razem.

Na pierwszy rzut jak zwykle dziewczyny. Ania postanowiła skorzystać z pięknego pleneru nad brzegiem jeziora. Szkoda tylko, że nie zaczekała na lepsze światło i efekt jest taki jaki widać. Ale to nie szkodzi. Pamiątka jest! A to najważniejsze.

Więcej zdjęć z tej sesji zobaczycie na


Marta swoich chłopaków wyciągnęła na zdjęcia o zachodzie słońca na wzgórzu nad jeziorem. Naprawdę fajnie współpracowali co zaowocowało ogromem zdjęć ;)

Więcej zdjęć z tej sesji zobaczycie na


Skompletować naszych łobuziaków do jednego zdjęcia nie jest łatwo. Choćbyśmy nie wiem ile czasu ze sobą spędziły i tak mamy kłopot z taką wspólną sesją zdjęciową. Ale choć kilka zdjęć zawsze cykniemy. Choć naprawdę nie łatwo o zdjęcie gdzie każdy patrzyłby w to samo miejsce ;)
Tak wiec oto nasza kochana czwóreczka na Kaszubach!


A jeśli bawicie się razem z nami to koniecznie pochwalcie się swoimi comiesięcznymi zdjęciami!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)