2 dni do urodzin...

Babylandia wkrótce skończy 
5 LAT!
Z tej okazji planujemy konkurs z pięknymi nagrodami.
Ale jeśli liczycie na kolejną zabawę, w której będzie kilkudziesięciu, a nawet kilkuset sponsorów, to musimy Was rozczarować. Nasze 5 urodziny to moment, w którym chcemy się nieco zmienić. Na pewno nie umknął Waszej uwadze ciut udoskonalony image strony głównej. Zmieniło się również w zakładce "O nas". A po urodzinach planujemy również małe zmiany w stylu prowadzenia bloga. Ale o tym już potem. Na razie skupmy się na konkursie, który niebawem ruszy.

Tym razem naszych sponsorów nie będzie wielu, ale każdy z nich pragnie podarować Wam coś... wyjątkowego! 
Jesteście ciekawi co to takiego? 
Oto dziewiąty z nich!

Wśród nagród mamy już książki, kosmetyki, gry, pościele, gadżety, dodatki i kilka innych rzeczy :) Czego jeszcze nie mogłoby zabraknąć? No pewnie, że ubranek!!! 

Naszym kolejnym wspaniałym sponsorem jest firma

PINOKIO to polska marka ciekawej odzieży dla dzieci i niemowląt, która za najwyższą jakość została wyróżniona certyfikatem „BEZPIECZNY DLA DZIECKA”. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie, bawełna najwyższej jakości i anatomiczny krój gwarantują swobodę małym użytkownikom ciesząc ich kolorami dzianin i wesołymi nadrukami. Piękne kolekcje tworzy zespół kreatywnych osób, dbając o wygodę i ładny wygląd dzieci, ponieważ dla nich każdy Mały Człowiek to wielkie wyzwanie.

I właśnie te piękne ciuszki zdobyć będziecie mogli w naszym konkursie!
A dokładniej bon na 250 zł, za który jeden zwycięzca sam wybierze sobie to co najbardziej mu się spodoba, a jesteśmy pewne, że wybór będzie ogromnie trudny :)

  Bon do wykorzystania w e-sklepie
 www.sklep.pinokio.net.pl

To jak? Podoba się?
Obowiązkowo klikamy


Ruszamy 24 lutego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)