12 miesięcy razem - LUTY 2016

Słowo się rzekło, czas na realizację naszego noworocznego postanowienia. A polegało ono na organizowaniu naszym dzieciaczkom wspólnych sesji zdjęciowych minimum raz w miesiącu, by stworzyć im wspaniałą pamiątkę z mijającego właśnie roku. Zachęcałyśmy również, żebyście do nas dołączyli i podjęli wyzwanie


Obiecałyśmy także, że tu na Babylandii będziemy się Wam chwalić jednym ze zdjęć z danego miesiąca. Resztę - jeśli jesteście ciekawi możecie podglądać na naszych fotoblogach. Zatem nie przedłużając. Oto luty w naszych obiektywach.

Ania z dziewczynami jak zwykle wylądowały w lesie. Za każdym razem wybierają inny, ale te klimaty po prostu je przyciągają. Uzależnienie jak nic ;)
Więcej zdjęć z tej sesji zobaczycie na

Marta także wybrała się do lasu i znalazła ładne, bajkowe miejsce ;)
Więcej zdjęć z tej sesji zobaczycie na
Marta Trzcińska Fotografia

Lutowe sesje miały być białe i mroźne. Miał być bałwan, sanki i wesoła zabawa. I co? I jak widać pogoda uwielbia płatać figle, bo nasze zdjęcia wyglądają jakby były robione pod koniec marca ;) No cóż, z pewnością w przyszłym roku przeglądając nasz nowy kalendarz będziemy pamiętać, że w tym roku wiosna odwiedziła nas znacznie wcześniej ;)

Bawicie się razem z nami? Pochwalcie się swoimi comiesięcznymi zdjęciami!

3 komentarze:

  1. W lesie zawsze jest ładnie :-) Fajny projekt. Już niedługo będę mogła dołączyć.

    OdpowiedzUsuń
  2. cudne fotografie kochamy las

    OdpowiedzUsuń
  3. cudne fotografie kochamy las

    OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)