Przyjęcie u Śnieżki - przestrzenna gra planszowa

Byłam ostatnio w jednym z hipermarketów i w fajnej cenie udało mi się kupić grę Przyjęcie u Śnieżki- przestrzenna gra planszowa (firmy Trefl). Oczywiście wzięłam ją bez namysłu :)  Motywacją był najbliższy wyjazd pod namiot oraz wizja wspólnego spędzania czasu w  jesienno-zimowe popołudnia i wieczory. Zuzka w grę już grała i bardzo jej się ona spodobała.

Gra zawiera:
- przestrzenną grę z mostkiem
- 7 pionków krasnoludów
- kostkę
- instrukcjęIlośc graczy : 2-6
Wiek 5+ ( ale spokojnie może grać dziecko w wieku 4+)
Czas gry: 15-30 minutCelem gry jest jak najszybsze przeprowadzenie krasnoludka przez las, tak aby szczęśliwie dotarł na przyjęcie u Śnieżki.Po rozłożeniu planszy ustawiamy krasnoludki na polach oznaczonych latarenką. Krasnoludki, które nie grają czekają pod domem śnieżki. Gracze kolejno rzucają kostką i przesuwają pionki po planszy, wygrywa ten, który pierwszy dotrze do domu Królewny Śnieżki.
Gra zawiera 8 rożnych pól specjalnych, gdzie np. trujące muchomory oznaczają, że trzeba cofnąć się o dwa pola, a np, gęsta mgła pozwala zamienić się miejscem na planszy z innym dowolnym pionkiem- krasnalem. Gra obfituje w nie małe emocje.

Oceniam ją na 5. Wszystkie elementy gry ( plansza, pionki) są wykonane porządnie i dokładnie.
Polecamy !
2 komentarze:

  1. Witam. Ostatnio dostalam do przedszkola tą grę niestety bez instrukcji. Czy moglaby Pani napisać co znaczą poszczególne znaki na kamykach. Bylabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy macie może instrukcje do gry przyjęcie u śnieżki bo dostałam ja bez instrukcji i niemogę nigdzie jej znaleźć była bym bardzo wdzieczna za instrukcje

    OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)