Myślanki o domu

Jedną z nagród, którą udało nam się zdobyć w konkursie 


Jest to książeczka z różnego rodzaju zadaniami dla dzieci, które jak sama nazwa wskazuje zmuszają malucha do twórczego myślenia. I powiem Wam, że zabawy zawarte wewnątrz są naprawdę rewelacyjne. 
   
Maluch musi dorysować do istniejących już na stronie kilku elementów inne tak by powstał dom, narysować portret niezwykłego gościa, zaprojektować swój własny pokój lub ozdobić doniczki i narysować w nich kwiaty. Niektóre z poleceń jest trudnych, inne są łatwiejsze. Ale jakie by nie były to wszystkie są naprawdę bardzo ciekawe.
 
Moje dziecko świetnie się przy nich bawiło i sądzę, że również wiele nauczyło. Bardzo podobał jej się pomysł z przerobieniem zamku do drzwi na zamek dla księżniczki albo projektowanie różnego rodzaju obić na kanapy. Sporą trudność sprawiło jej projektowanie pokoju, ale posłuchała moich rad i pomalowała najpierw podłogę pokoju a następnie ściany. Zadanie natychmiast stało się dla niej bardzo łatwe. Dzięki tej zabawie moje dziecko dostrzegło że obrazek w prosty sposób może również pokazać przestrzeń i naprawdę z wielkim zaangażowaniem wzięła się do pracy.


Efekt jest super a zabawa fantastyczna. Polecam wszystkim bardzo gorąco.
Sprawdziłyśmy i uważamy, że jest suuuuuper! A cena - tylko 16zł.


Życzymy wesołej zabawy :)


1 komentarz:

  1. Cudnie Ali idzie praca, ale nie tylko pozowanie także. Moja rzadko kiedy lubi pozować :)

    OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)