12 miesięcy razem - CZERWIEC 2016

Słowo się rzekło, czas na realizację naszego noworocznego postanowienia. A polegało ono na organizowaniu naszym dzieciaczkom wspólnych sesji zdjęciowych minimum raz w miesiącu, by stworzyć im wspaniałą pamiątkę z mijającego właśnie roku. Zachęcałyśmy również, żebyście do nas dołączyli i podjęli wyzwanie


Obiecałyśmy także, że tu na Babylandii będziemy się Wam chwalić jednym ze zdjęć z danego miesiąca. Resztę - jeśli jesteście ciekawi możecie podglądać na naszych fotoblogach. Zatem nie przedłużając. Oto luty w naszych obiektywach.

Ania wykorzystała jeden z ciepłych czerwcowych dni i wybrała się z dziewczynami na wycieczkę rowerową. To była idealna okazja do ich wspólnych zdjęć :)
  
Więcej zdjęć z tej sesji zobaczycie na


Ponieważ Marta ma w mieszkaniu wielki remont i tata chłopców nie ma kompletnie czasu to na ekspresowe zdjęcia czerwcowe wybrali się pewnego chłodniejszego dnia, późnym popołudniem na polankę (obok Tesco) ;)

Więcej zdjęć z tej sesji zobaczycie na


A wiecie, że już wkrótce obie nasze rodzinki spędzą razem kilka dni wakacji?
Kto wie? Może w przyszłym miesiącu poza miesięcznymi zdjęciami naszych brzdąców pokażemy Wam także naszą czwóreczkę w komplecie?? :D

A jeśli bawicie się razem z nami to koniecznie pochwalcie się swoimi comiesięcznymi zdjęciami!

2 komentarze:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)