WIELKI KONKURS PLASTYCZNY :)

Uwaga! Uwaga!
ZAPRASZAMY NA WIELKI INTERNETOWY KONKURS PLASTYCZNY Z NAGRODAMI!!! "Zuzi podróże małe i duże" to przedsięwzięcie współtworzone przez portal maliturysci.pl oraz blog ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com .

Konkurs polega na stworzeniu wraz ze swoim dzieckiem pracy w której umieścić musicie wydrukowany obrazek z Zuzią podróżniczką (http://www.maliturysci.pl/images/konkurs_zuzia/zuzia.jpg). 
Jest tylko jeden warunek. Każda praca musi przedstawiać ciekawe miejsce lub atrakcje turystyczną z Waszej miejscowości.
 A jak ją wykonacie zależy wyłącznie od Waszej wyobraźni :) 
Macie na to dużo czasu, ponieważ termin nadsyłania prac mija 30 czerwca 2012 roku. 

Gotowy obrazek możecie przesłać na adres korespondencyjny MT Projekt, skrytka pocztowa 52, 62-200 Gniezno, lub pocztą elektroniczną:konkurs@maliturysci.pl.

A teraz przejdźmy do najprzyjemniejszej części czyli nagród :)

Nagród mamy wiele, a ich sponsorami są wydawnictwa: CzuCzu, Warszawska Firma Wydawnicza, Ad Rem, Bajki Misia Bumka, Carta blanca, Tropami przyrody oraz sklepik małego artysty Kreatywne Maluchy i portal Ciufcia.

Jednak główna nagroda to pobyt w Ośrodku Wypoczynkowym mieszczącym się w Domu i Bibliotece Sichowskiej im. Krzysztofa i Zofii Radziwiłłów w Sichowie! Pobyt zagwarantowany będzie dla Zwycięzcy oraz jego opiekuna.

Dodatkową atrakcją będzie także książeczka, która powstanie na bazie wyróżnionych prac! Znajdziecie w niej opisy najciekawszych miejsc w Polsce, wytyczając swoisty Szlak Zuzi Podróżniczki :) Dzięki temu staniecie się współautorami e-booka, bowiem to ilustracje Waszych dzieci będą ubarwiać wspomnianą książeczkę. 

Szczegóły konkursu znajdziecie na stronach:
- http://ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com/2012/05/konkurs.html
-  http://maliturysci.pl/news-full-1784-konkurs_plastyczny_pn_zuzi_podroze_male_i_duze.html 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

1 komentarz:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)