dbajki.pl

Czy znacie może dbajki.pl??
Jeśli nie, to najwyższy czas to zmienić!!

Choć wydawnictwo jest młodziutkie, to ma na swoim koncie dwie przepiękne i bardzo wartościowe pozycje.
Miałyśmy okazję przekonać się o tym osobiście więc naprawdę gorąco polecamy.

Jedną z książek tego wydawnictwa to:
DOMONOŚ, ODLOTKA I INNE DZIWOLĄGI Z MOJEJ OKOLICY

To nietypowe opowiadania z budynkami w roli głównej. Choć brzmi to dość dziwacznie to musimy przyznać, że same historie w niej zawarte są naprawdę fajne. Ciekawa odmiana od zwykłych opowiadań dla maluchów. Książka przepełniona jest fantazją i niesamowitymi pomysłami. Odmienny charakter tych opowiadań dodaje im uroku i tajemniczości. Koniecznie sprawdźcie sami!!!
Drugą pozycją jaką oferują dbajki.pl są:

BLOGOWE DBAJKI

Ta książeczka, już nieco obszerniejsza, to nic innego jak zbiór opowiadań napisanych przez blogowiczów w ramach konkursu organizowanego przez Onet w partnerstwie z wydawnictwem dbajki.pl.
Opowiadania zawarte w książce są niezwykłe. Barwne, ciekawe i mądre. Na pewno nie jeden rodzic, który miał okazję się z nimi zapoznać przyzna nam rację. Choć autorami są amatorzy, to treść w nich zawarta  dorównuje znanym i lubianym twórcom książeczek dla dzieci. Wszystkie bajeczki czytałyśmy z ogromną przyjemnością i naprawdę ciężko byłoby nam wybrać tę ulubioną. Bo każda ma w sobie niesamowity czar. Każda jest wyjątkowa. 
 
Dodatkowym plusem jest dołączona do książeczki płyta audio, na której znajdują się wszystkie opowiadania w interpretacji głosowej Marty Kuligowskiej, Marii Seweryn, Patrycji Markowskiej, Doroty Deląg i Macieja Orłosia. To kolejna pozycja, która trafiła w naszych domach na półeczkę z ulubionymi książeczkami naszych pociech.

Zatem zapraszamy na stronę dbajki.pl
 na której znajdziecie więcej szczegółów.

Te dwie książeczki naprawdę są warte Waszej uwagi.
Nam bardzo się podobają i uważamy, że każdy powinien po nie sięgnąć.

OCENA: 5/52 komentarze:

  1. Ostatnio czytałam recenzję tej drugiej pozycji i chyba zrobię dzieciakom niespodziankę ;-)

    OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)