Kamienice i piętrowy parking

Wasze dzieci lubią kolorować? Bo nasze zdecydowanie tak. Ale zwyczajne książeczki z kolorowankami po jakimś czasie mogą się znudzić, prawda? Tym bardziej jeśli dzieci stają się coraz starsze i coraz bardziej wymagające ;) U nas już nie sprawdzają się jakieś obrazki wydrukowane na drukarce. Nikodem i Alicja to już naprawdę duże dzieciaki, mają po 8-9 lat więc nie ma się co dziwić, że zwykły mały obrazek nie zaspokaja ich twórczych zapędów ;) Natalka natomiast jest jeszcze mała, ale za to uwielbia robić wszystko to co starsza siostra. 
Dlatego też dzisiaj pokażemy Wam kolorowanki, których z całą pewnością nie można nazwać zwyczajnymi, ani nudnymi i które bez wątpienia spodobają się każdemu dziecku, zarówno takiemu, które kolorować lubi jak i takiemu, które raczej stroni od tego zajęcia :)


Są to bowiem kolorowanki 3D! 
Jesteście ciekawi o czym mowa? Zapraszamy do dalszej lektury :)

Dzisiaj zaprezentujemy Wam coś zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Coś dla wielbicielek księżniczek i wielbicieli samochodzików. Coś co jest nie tylko kolorowanką, ale także świetną zabawką! Zaciekawiłyśmy Was? No to nie będziemy trzymać Was już dłużej w niepewności. Mowa o kamienicach oraz parkingu piętrowym firmy
Od razu na początku musimy powiedzieć Wam coś ważnego. Tak jak wspominałyśmy wyżej są to nie tylko kolorowanki, ale także super zabawki, które po uzupełnieniu zostają z naszymi dzieciakami. Ale trzeba zarezerwować na nie trochę miejsca, ponieważ one wcale nie są takie małe. Zobaczcie sami:

Kamienice: 83 x 18 x 19 cm
Parking: 41 x 32 x 48,5 cm

Naszym zdaniem to naprawdę kawał kolorowanki :) 


Całość otrzymujemy w dużym, ale cienkim kartonie. W środku znajdziemy większe i mniejsze kawałki tektury pełnej przeróżnych ilustracji, które są częściami naszych budowli. Składamy je samodzielnie. Nie jest to trudne, wręcz przeciwnie. Budowle po złożeniu wydają się naprawdę trwałe więc jesteśmy przekonane o tym, że posłużą naszym dzieciom na bardzo wiele godzin zabawy zarówno w formie kolorowania jak i później po ich uzupełnieniu :)


No własnie, jeśli o kolorowanie chodzi to tutaj wybór techniki jest bardzo szeroki i wszystko zależy wyłącznie od naszego małego artysty. Kredki ołówkowe, kredki świecowe, pisaki, farbki plakatowe, farbki akwarelowe - do koloru do wyboru. Podobnie jak ze sposobem kolorowania czy też malowania. U nas (jak zobaczycie na poniższych zdjęciach) było różnie. Alicja i Natalka kolorowały swoje kamienice złożone. Co jest zdecydowanie dodatkową atrakcją i jednocześnie utrudnieniem. Ala postawiła wyłącznie na kredki, Natalka zastosowała technikę mieszaną i używała kredek na przemian z pisakami ;) Natomiast Nikodem postanowił, że chce sobie ułatwić sprawę i przed uzupełnieniem nie składał swojego parkingu. Dla odmiany od zwykłego kolorowania chwycił po farby plakatowe. 

Skoro już przy farbach jesteśmy to koniecznie musimy Wam napisać, że nie powinniśmy mieć tutaj żadnych obaw. Kolorowanki te wykonane są z mocnej tektury. Może nie jest ona zbyt gruba, ale w tym przypadku pozory zdecydowanie mogą mylić. Możemy Was zapewnić, że wytrzymuje ona starcie nawet z takimi brzdącami jak niespełna 2-letni Dominik ;) Dlatego też nie musimy rezygnować z malowania farbami. Nic nam nie przemoknie, nie rozmiękczy, nie podrze i nie rozwali podczas malowania. To samo tyczy się kolorowania kredkami czy też pisakami. Kolorowanki nie poniszczą się podczas uzupełniania, nie ma szans ;)

W naszych domach zrobiły one naprawdę furorę! Alicja z Natalką wprowadziły do swoich kamienic różne księżniczkowe figurki, kucyki pony i masę zwierzaków, natomiast Nikodem wraz z Dominikiem na swoim parkingu mają zaparkowane część swoich ulubionych resoraków ;) Nie będziemy Wam tu teraz wymyślać, że bawią się tak bez końca, bo to nie byłaby prawda. Ale te budynki stoją u dzieciaków w pokoju już sporo czasu i co jakiś czas w ich wnętrzach wszyscy i wszystko budzi się do życia, a kolorowankowe budynki nadal trzymają się świetnie!
Dlatego też z czystym sumieniem, bez żadnej przesady z naszej strony możemy powiedzieć Wam, że to naprawdę świetna zabawa oraz rewelacyjne zabawki. Polecamy!A efekt końcowy prezentuje się tak:2 komentarze:

  1. Mamy takie 2 domki... Trochę czasu trzeba poświęcić ale po pokolorowaniu prezentują się uroczo :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna propozycja na rozwój kreatywności u dziecka, świetny pomysł. Dużo wartościowych treści można znaleźć na Twoim blogu.

    OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)