Evolvair – fotelik na lata

Przez pierwszy rok życia dziecko rośnie do 25 cm, a w ciągu kolejnych lat szybko przybywają mu następne centymetry. Evolvair został starannie zaprojektowany aby podążać za dynamicznym rozwojem małego pasażera i towarzyszyć mu przez wiele lat. 
 
 
Evolvair jest przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym 9-36 kg. Za sprawą specjalnego systemu regulacji zagłówka zintegrowanego z oparciem oraz skrzydłami bocznymi fotelik rośnie razem z dzieckiem otaczając je komfortową przestrzenią do podróżowania. Dzięki umiejętności sprawnego i precyzyjnego dostosowania się do wielkości malucha Evolvair może mu towarzyszyć nawet do 12 roku życia. 
 
Siedzenie fotelika powstało z powłoki wykonanej z ultra wytrzymałego materiału, a głębokie skrzydła boczne zapewniają dodatkową ochronę w razie uderzeń. Zagłówek został wykonany
z piankowo polietylenowego materiału, dzięki czemu szyja dziecka może odpoczywać komfortowo zarówno w czasie krótkich jak i długich podróży. Oparcie fotelika jest regulowane co dodatkowo zwiększa wygodę jazdy. Co więcej, intuicyjny przebieg pasa bezpieczeństwa ułatwia bezproblemową i poprawną instalację fotelika w samochodzie.
 
Fotelik wyróżnia również nowoczesny design, który z pewnością przypadnie do gustu małym pasażerom oraz ich rodzicom.

Sugerowana cena: 399.00 zł.

Więcej informacji o fotelikach w serwisie internetowym - avionaut.com

O Avionaut

Foteliki marki Avionaut w całości produkowane są w Polsce. Wszystkie produkty posiadają atesty
i certyfikaty bezpieczeństwa zgodne z obowiązującymi wymogami i normami polskimi oraz europejskimi. Wyłącznym dystrybutorem marki Avionaut jest firma LOOKART.
 

 

4 komentarze:

 1. Ciekawy ten fotelik, właśnie w tym roku będę zmieniać małej, cena rozsądna i ma atesty. Dobrze wiedzieć, że jest taka marka i do tego polska.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ok, ale czy przeszedł niezależne testy zderzeniowe? Jeśli tak, to jaką otrzymał ocenę? Bo atesty i certyfikaty to posiadają również styropianowe skorupy dostępne w dowolnym supermarkecie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, to co mnie najbardziej interesuje, nie ma w opisie :(

   Usuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)