Wspomnienia na magnesach

Wiecie doskonale jak bardzo lubimy zdjęcia.
Robimy je stale i nigdy chyba nie przestaniemy.
Dlatego też bardzo lubimy również wszelkiego rodzaju personalizowane upominki i gadżety.
Ostatnio dość często prezentujemy je Wam na blogu. 
Dziś zatem kolejny ciekawy pomysł zarówno na upominek dla kogoś bliskiego jak i ozdobę naszego domu.


Tym razem zdjęcia naszych pociech wylądowały na... magnesach!
Pięknych kolorowych i bardzo ciekawych.
Już sam pomysł szalenie nam się spodobał. A wykonanie? No cóż... 

BAAAARDZO!
I zaraz Wam zdradzimy dlaczego :)

1. Takie magnesy mogą mieć różne rozmiary. Począwszy od malutkich kwadratowych po duże prostokątne, na których możemy umieścić kolaż zdjęć. Wybór jest spory, więc bez kłopotu znajdziemy coś dla siebie :)
2. Poza wielkością danego magnesu możemy również dobrać jego wygląd. W ofercie firmy znajdziemy szereg przeróżnych rameczek. Mamy także możliwość umieścić na zdjęciu napis (na przykład z dedykacją lub datą urodzin naszego brzdąca). W tym przypadku możemy zatem wybrać czcionkę tekstu. A gdy chcemy zamówić kolaż - wybieramy układ zdjęcia oraz tło.3. Oprócz tego to my decydujemy, czy nasz magnesik ma mieć proste, czy zaokrąglone rogi. 4. Każdy z nich jest cieniutki i bardzo elastyczny. Według nas to zdecydowanie ich zaleta. Spokojnie możemy oprzeć się o lodówkę bez obaw, że magnesy pospadają lub przesuną się. A dzięki temu, że tak gładko przylegają do powierzchni lodówki maluszki nie potrafią ich zdjąć. Więc nie musimy również obawiać się, że gdy nie zauważymy - magnesy wylądują w ich małych buziakach :)


5. Wydrukowane zdjęcia nie tracą ani odrobiny na jakości. Zdjęcia mają piękne kolory i bardzo dobrą ostrość. 


6. Ogromnym plusem każdego magnesu jest jego cena! Byłyśmy  zaskoczone, ale naprawdę taki piękny upominek kosztuje tyle co nic! Możemy zatem obdzielić nim wszystkich w rodzinie i nawet tego nie odczujemy.


Ale takie personalizowane magnesy to nie wszystko!
 Bowiem ta firma posiada w swojej ofercie również magnesowe literki scrabble.


Takie jedno opakowanie zawiera ponad 110 elementów i wierzcie nam że to wystarcza by sobie trochę nimi popisać :)


Nasze dzieciaki są w takim wieku, że interesują się literkami, uczą się czytać i pisać. Te literki świetnie się sprawdzają jako pomoc dydaktyczna  w tej nauce. Jest tak dużo tych literek ze można układać całe zdania, a nie tylko pojedyncze wyrazy. No i co najważniejsze znajdziemy wśród nich polskie znaki jak: ą, ę, ł, ó itp. Fajnie jest wchodzić rano do kuchni i mieć niespodziankę kiedy mąż zostawi nam taką fajną i zabawną wiadomość na lodówce.


Jednak ponieważ jest to typowe scrabble, zestaw nie zawiera znaków interpunkcyjnych. A szkoda. Fajnie by było gdyby były też znaki zapytania i wykrzykniki. Moglibyśmy wyrażać w tych naszych wiadomościach więcej emocji :) Za to super pomysłem są dodatkowe magnesiki z ikonkami. takimi jak:  serduszka, uśmiechnięta buźka, samochód, sztućce itd.


Jak wiemy, scrable, to zabawa słowami. Więc gdy troszkę nasze dzieciaczki podrosną i nabiorą większej wprawy w pisaniu i czytaniu, będziemy mogły wykorzystywać te literki do takiej zabawy.

Podsumowując - uważamy, ze zarówno personalizowane magnesiki, jak i te literowe są rewelacyjne. I w dodatku bardzo tanie. Polecamy gorąco :)

Magnes o wymiarach 6,5x6,5 cm - 1zł
Magnes o wymiarach 10x15 cm - 2,80zł
Foto kolaż magnetyczny o wymiarach 15x21 cm - 10zł
Magnetyczne literki (scrabble) - 15 zł


Więcej ofert znajdziecie >>TUTAJ<<

POLECAMY!


1 komentarz:

  1. super magnesy ! lecę na stronkę :) :D

    OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)