Fotowyzwanie Babylandii - KALENDARZ ADWENTOWY

Miałyśmy bardzo ambitny plan organizowania raz w miesiącu jakiegoś ciekawego wyzwania fotograficznego. Jednak gdy doszło co do czego okazało się, że zabrakło nam na to czasu. Bo choć wydawałoby się, że przygotowanie go to tylko chwila w rzeczywistości nie jest tak łatwo...

Ale musimy przyznać, że ta zabawa naprawdę szalenie nam się podoba. Uważamy, że to nie tylko ciekawe wyzwanie, ale również wspaniała pamiątka. Dlatego postanowiłyśmy od czasu do czasu organizować tego typu zabawy. Z jakiś szczególnych okazji.
Na przykład tym razem zachęcamy Was do wykonania wspaniałego fotograficznego
KALENDARZA ADWENTOWEGO
który w przyszłości będziecie z przyjemnością wspominać.Pokażcie nam jak przygotowujecie się do świąt, jak czekacie na ten wyjątkowe dni w roku. 
Uwiecznijcie wszystkie najważniejsze momenty podczas Waszych oczekiwań.
Jesteśmy pewne, że jedno zdjęcie dziennie to wcale nie jest tak wiele i na pewno znajdzie się chwila by je wykonać. Aparatem? Telefonem? Wszystko jedno!
Podczas pieczenia ciasteczek, oglądania świątecznej książeczki, przygotowywania ozdób choinkowych, śpiewania kolęd, ubierania choinki, wysyłania pocztówek z życzeniami dla przyjaciół i rodziny...
Na pewno będziecie mieli mnóstwo pomysłów. Na pewno będziecie mieli wiele okazji do zdjęć i do wspomnień. A może ktoś inny zerkając na Wasze przygotowania sam zechce zrobić dokładnie to samo? Może Wasze pomysły staną się inspiracją dla innych? Albo Wy sami podejrzycie coś ciekawego u innych?

Bawcie się zatem razem z nami!

Zasady są proste:
1. Od 1 do 24 grudnia zróbcie po jednym zdjęciu dziennie - Waszym pociechom lub całej Waszej rodzince obrazujące jak przygotowujecie się do Świąt Bożego Narodzenia.
2. Wykonaną fotografię możecie umieszczać w miejscu, które sami wybierzecie:
a) Facebooku (w odpowiednio przygotowanym do tego albumie o nazwie "Kalendarz Adwentowy - fotowyzwanie Babylandii". Pierwszym zdjęciem umieszczonym w albumie powinien być banner naszej zabawy)
b) instagramie (każde zdjęcie musi w opisie mieć dopisek #fotowyzwanieBabylandii)
d) blogu (dodając na pasku bocznym nasz banner z linkiem do tego posta)

Kochani - ta zabawa nie będzie nagradzana. Nie przewidujemy w niej żadnych sponsorów ani nagród za wykonane zadanie. Według nas - największą nagrodą będzie uśmiech Waszych dzieci umieszczony na zdjęciach, cudowne wspomnienia oraz wspaniała pamiątka.

3. Dodane zdjęcie może zawierać opis lub nie. To zależy od Was.

4. Jeśli zdecydujecie się przyłączyć do naszej zabawy pod tym postem zostawcie namiary na swój album, w którym mogłybyśmy podglądać Wasze przygotowania.

W TYM WYZWANIU NIE MA ZADAŃ DO WYKONANIA.
Nie będziemy Wam pisać, co danego dnia należy zrobić. Nie będziemy wymagać, byśmy wszyscy tego samego dnia ubierali choinkę lub lepili pierogi!
To co będzie na Waszych zdjęciach i kiedy zależy tylko od Was.
Najważniejsze jest tylko to, by te fotki kojarzyły nam się ze Świętami Bożego Narodzenia i były dodawane na blogu codziennie. 

Podejmujecie się naszego wyzwania?
Według nas będzie na prawdę fajnie!


6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. https://www.facebook.com/klavell.lavell/media_set?set=a.534804406661761.1073741840.100003966208564&type=3

   Usuń
 2. Hmm muszę nad tym pomyśleć, sprzątanie burdelu też się liczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. My się zgłaszamy :) http://memechlopaki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=764127126999082&set=a.763875120357616.1073741826.100002054040606&type=1&theater

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszamy się i my :) https://www.facebook.com/ononaidzieciaki

  OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)