Betoniarka Middle Truck

Kolejnym autem z serii Middle Truck firmy

jest wspaniała betoniarka, która (tak jak inne auta z tej serii) jest samochodem budowlanym idealnie nadającym się zarówno do zabawy w domu jak i na dworze.


Nikodem posiada już jedną betoniarkę tej firmy, ale jest ona mniejsza więc ta obecna mimo to wywołała na jego buźce ogromny uśmiech. Radość przy odpakowywaniu była naprawdę wielka. Aż serce się raduje kiedy widzę ile przyjemności sprawić może dziecku taka niespodzianka :)


Kiedy po rozpakowaniu okazało się, że nie jest to taka zwykła betoniarka i że posiada ona dodatkowe elementy oboje nie tylko się zdziwiliśmy, ale i bardzo ucieszyliśmy. 
Jednak przed przeczytaniem moich wywodów polecam zerknięcie na filmik :)Dodatkowe gadżety, o których wspominałam wcześniej to drabinka, łopata oraz rynna do wylewania betonu. Widziałam w internecie, że niektóre modele posiadają także wężyk pompujący wodę, ale nasza betoniarka niestety tego nie posiada...
Te dodatkowe elementy były dla nas fajną niespodzianką. Poprzednie samochody, które mieliśmy okazję testować nie miały żadnych wyciąganych części, a tutaj proszę - drabinka, która idealnie nadaje się do wspinaczki robotnika, aby mógł on sięgnąć do pokrętła, łopata, która jest w końcu niezbędna podczas prac budowlanych oraz przedłużenie rynny do wylewania "betonu" z tego auta :)
Dodatkowo rynna o której wspominałam jest ruchoma, można ją obracać na boki, można też podnosić do góry i opuszczać na dół. Dziecko może mieć nieco problemów z jej zamocowaniem i zdjęciem, ale moim zdaniem jest to nawet dobre ponieważ mamy pewność, że haczyki są mocne i nie połamią się od ciągłego zahaczania i odhaczania tego elementu.


Ogromnym plusem jest tutaj oczywiście to, że gruszka jest obrotowa. W końcu jak na "prawdziwą" betoniarkę przystało, nie mogłoby być inaczej :) Obraca się nią za pomocą korbki, która wprawia w ruch zębatki. Wszystko wykonane jest z plastiku więc nie ma obaw, ze dziecko zakleszczy sobie paluszki lub zrani się którymś z tych elementów. Korbka natomiast jest duża i używa się ją z lekkością więc nasza pociecha na pewno nie będzie miała problemów z jej obsługą.


Zabawka ta ma naprawdę realistyczny wygląd, nawet gruszka posiada charakterystyczne paski jakie często możemy zobaczyć na samochodach tego typu. Co prawda kolory są już mniej "prawdziwe", ale są za to takie mocne i żywe dzięki czemu z pewnością przyciągają wzrok i zachęcają do zabawy :)
Moim zdaniem jakość wykonania tych zabawek jest genialna. Już nie raz to wspominałam i pewnie jeszcze nie raz o tym napiszę te samochody są niezwykle trwałe i mocne i będę to za każdym razem chwaliła, ponieważ wiem jak to jest co jakiś czas wyrzucać połamane kółka, rozwalone elementy czy też auta dosłownie w kawałkach. Tutaj nic takiego nam nie grozi. Nikodem mimo przeróżnych szaleństw i wariacji nie zdołał jeszcze nic rozwalić :P


Zabawy mamy po pachy. Nikodem wynalazł w swoich zabawkach figurkę robotnika budowlanego i oczywiście automatycznie zatrudnił go do pracy przy nowym samochodzie. Teraz kilkanaście razy dziennie dzielnie wspina się on po drabince, w pocie czoła obraca gruszkę z "betonem", kopie dziury, wylewa "beton". Niestety kierowce musieliśmy wynająć innego ponieważ robotnik nie mieścił się na siedzenie, ale w końcu jeden człowiek nie może robić wszystkiego :)


ZALETY:
- trwałość i wytrzymałość plastiku
- mocna konstrukcja
- ruchome elementy (obracana gruszka)
- dodatkowe wyciągane elementy (drabina, łopata, rynna)
- idealnie nadaje się do zabawy w domu i na dworze
- bezpieczeństwo podczas zabawy
- realistyczny wygląd
- wielkość
- waga
- cena

WADY:
jeśli koniecznie muszę coś znaeźć to
czerwone naklejki na beczce zapewne po jakimś czasie się odkleją
(już teraz w niektórych miejscach nieco odstają rogi naklejek)

Wymiary: 38x25x20 cm
Waga: 0,91 km
Wiek: 3+
Cena: 40,80 zł2 komentarze:

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)