Jej Wysokość Zosia

Mam nadzieję, że nie przegapiliście premiery najnowszego serialu animowanego dla dzieci
na kanale Disney Junior pod tytułem:
A jeśli tak to więcej tego nie róbcie!
Ta bajka jest naprawdę super, zatem pozwólcie waszym brzdącom na odrobinę relaksu przed TV :)

"Jej Wysokość Zosia" to przygody dziewczynki, która całkiem niespodziewanie zostaje małą księżniczką.  A wszystko dlatego, że jej mama pewnego dnia wychodzi za króla. Dziewczynka w ten sposób zmienia zupełnie swoje dotychczasowe otoczenie. Zyskuje przyrodnie rodzeństwo oraz dzielnie uczy się jak być księżniczką. Często dziwią ją niektóre zakazy czy nakazy. Nie rozumie, gdy ktoś jej mówi, że coś wypada lub nie. Zosia stara się w każdej sytuacji być sobą i to jest najważniejsze.


Akcja bajeczki rozgrywa się w magicznej krainie. Już w pierwszym odcinku nasza mała bohaterka miała okazję polatać na pegazie biorąc udział w zawodach. Oprócz tego w roli nauczycielek w akademii, w której nasza mała Zosia rozpocznie edukację występują znane nam doskonale z bajki "Śpiąca Królewna" trzy Dobre Wróżki. Co więcej, przy specjalnych okazjach w tym serialu gościć będą także inne postacie z bajek Disneya, jak na przykład Kopciuszek :)


"Jej Wysokość Zosia" to spokojna i pełna ciepła animacja, gdzie z każdego odcinka płynie wyrazisty morał dla naszych maluchów. Ta mała księżniczka to bardzo sympatyczna dziewczynka, której nie da się nie lubić. Zosia wspaniale dogaduje się ze swoim nowym rodzeństwem oraz szybko zyskuje wielu przyjaciół. Dziewczynka otoczona jest także ślicznym zwierzaczkami, z którymi dzięki tajemniczemu amuletowi może rozmawiać. Nie ukrywam, że to przywilej, którego strasznie jej zazdrości moja córeczka ;)


Ta bajeczka świetnie nadaje się zarówno dla dzieciaczków płci żeńskiej jak i męskiej. Fakt, że jej główną bohaterką jest dziewczynka nie oznacza, że chłopcy nie zainteresują się przygodami księżniczki. Zosia jest bystrą i wesołą dziewczynką. Przeżywa wiele ciekawych przygód i wspaniale się przy tym bawi. Co więcej, bajeczka nie ma typowo "księżniczkowego" charakteru. Oczywiście Zosia ma piękne balowe suknie, śliczne pantofelki i dodatki, ale zachowuje się zupełnie jak każda inna dziewczynka w jej wieku. To taka koleżanka z przedszkola lub podwórka, a nie jakaś typowa arystokratka, której w głowie tylko bale i przyjęcia.


Moje dziecko zawsze uwielbiało bajki Disneya. I nie ukrywam, że i tym razem Alicja siedziała przed telewizorem zauroczona. To fajnie, że Disney stworzył tym razem księżniczkę w wieku naszych brzdąców. Nasze małe księżniczki mogą utożsamiać się z małą Zosią. A dzięki zachowaniu tej malej bohaterki, szybko zrozumieją, że to nie pozycja, strój czy miejsce zamieszkania świadczą o tym, czy ktoś jest księciem czy księżniczką. Lecz to, jak się ktoś zachowuje. To, co płynie wprost z jego małego serduszka :)

Zatem polecam Wam gorąco ten serial. Sądzę, że się nie zawiedziecie.
Więcej na temat bajeczki oraz naszej małej Zosi dowiecie się >>TUTAJ<<

A dla wszystkich miłośników "Jej Wysokości Zosi"
>>KOLOROWANKA<<


3 komentarze:

 1. Hihi, ostatnio to moja ulubiona bajka :)
  Chyba nawet ja bardziej na nią czekam niz mój mały stwór ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja córcia chętnie ją ogląda i powiem, ze mi tez przypadła do gustu i razem z dzieciakami oglądam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nam się podoba i oglądamy, jest świetna ; )

  OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)