Wesołe przedszkole Mądrej Główki

A ja dziś zareklamuję zabawkę firmy Smily play - Wesołe przedszkole Mądrej Główki.
To chyba jakaś nowość, bo nigdzie w necie znaleźć tego nie mogę...
Jest to zestaw 100 kart pracy i elektronicznego pisaka. Na każdej z kart jest pytanie i dziecko musi na nie odpowiedzieć wskazując pisakiem na odpowiednie kółeczko. Jeśli odpowiedź jest prawidłowa na pisaku zapala się zielona lampeczka i słychać miły dla ucha dźwięk. Jeśli odpowiedź jest nie prawidłowa, lampka jest czerwona i dźwięk także daje znać, że coś jest nie tak.

A karty są bardzo różne, od bardzo prostych po sporo trudniejsze. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat i sądzę, że żadne z dzieci w tym przedziale wiekowym nie będzie się przy niej nudziło :)
Oto przykładowe karty


Do zabawki trzeba dokupić dwie baterie typu AAA(R03) o napięciu 1,5 V
Cena kształtuje się od 32 do 40zł.

Jak dla mnie zabawka jest ciekawa i mądra. I ze względu na elektronicznego pisaka - atrakcyjna dla dzieci :)  Mnie bardzo się podoba i zdecydowanie daję 5/5

Polecam!


4 komentarze:

 1. http://www.babylandsklep.pl Tu można znaleźć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Teoretycznie fajne, ale dydaktycznie mnóstwo byków. Chociażby w tej planszy "wskaż co jest większe od myszy". Dziecko wie, że krowa jest większa, piłki są większe, a tu dostaje krowę jednakowej wielkości i duużo mniejsze piłki.
  To samo: które zwierzę mieszka na wsi - a powinno być "które zwierzęta mieszkają na wsi" - to niby drobiazgi są, ale dzieci je od razu wyłapią ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja pamiętam tego typu 'gry' z mojego dzieciństwa (czyli jakieś 15 lat temu), tylko to były takie dla dzieci w podstawówce, bardzo fajną atrakcją był ten pikający pisak :)

  OdpowiedzUsuń
 4. no super zabawka :) jak tylko Oski dobije do 3/4 lat na pewno sobie sprawimy:)

  OdpowiedzUsuń

UWAGA!!!
Komentarz nic nie kosztuje :P Skusisz się?? :)